Dla ucznia

Zajęcia pozalekcyjne

wróć do wszystkich
Wróć
Koła zainteresowań i zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze realizowane w ramach ppp 2022-2023

Prowadzący Rodzaj zajęć Klasy Czas  Miejsce
Koła zainteresowań
Adamczyk Elżbieta koło biologiczne  7-8  wtorek 8.00 - 8.45  zaplecze 109
Chodubska Dorota koło  przyrodniczo - geograficzne  4b  poniedziałek 14.15 - 15.00  s.206
Chuderska-Migel Hanna koło historyczne   8g  środa 15.10 - 15.55  s.115
Dąbrowska Dominika koło geograficzne   6-8  środa 15.10 - 15.55  s.206
Dempc Krzysztof koło muzyczne  4-8  środa 16.00 - 17.30  s.317
Fehlauer Marzena zajęcia rozwijające ruchowo  8a   piątek 14.15 - 15.00  pływalnia
Grzenkowicz Sabina koło plastyczno - techniczne   4-6

 czwartek 8.20 - 9.10

poniedziałek 13.20 - 14.05

 s.011
Jakubowska-Górska Joanna koło języka angielskiego   5e  poniedziałek 10.15 - 11.00  s.304
Kitowska Gabriela koło zainteresowań regionem  3e  czwartek 11.20 - 12.05  s.006
Królak Martyna koło języka angielskiego   4-6  poniedziałek 14.15 - 15.00  s.21
Skrzypkowska Mirosława koło informatyczne  7b   piątek 10.15 - 11.00  czytelnia
Walczewska Agata koło chemiczne   8  wtorek 7.30 - 8.15   s.305
Tandek Dorota koło języka angielskiego   8d, 8e, 8g  poniedziałek 15.10 - 15.55  s.317
Bieńkowska Małgorzata koło fizyczne  8g, 8e  czwartek 13.20 - 14.05  s.308
Zybała Maria koło plastyczne  4-7  piątek 13.20 - 14.05  s.317
Szwół Patrycja koło języka niemieckiego  8  środa 15.10 - 15.55  s.310
Licau Natalia koło taneczne  1-3  poniedziałek 14.00 - 16.00  salka pod basenem
Naczk Krystyna koło historyczne   7  środa 7.30 - 8.15  s.115
Pawlik Magdalena koło plastyczno - techniczne (rękodzieło)  5-7  piątek 14.15 - 15.00  czytelnia
Raszeja Teresa koło plastyczno - techniczne  5b, 6d  środa 9.00 - 9.45   czytelnia
Michalik Magdalena koło informatyczne      
Roszman Justyna koło fizyczne  8  piątek 14.05 - 14.50  s.205
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
Bank Olga zdw - język polski  4e, 5a, 6e, 8e  środa 14.15 - 15.00  s.34
Jarzembińska Anna zdw - język polski  8d  poniedziałek 15.00 - 15.45  s.30
Biniek Beata zdw - język polski 

 5c, 6c, 6d

 7c

 poniedziałek 16.05 - 16.50 (co 2 tyg.)

 poniedziałek 16.05 - 16.50 (co 2 tyg.)

 s.31

s.31

Borawska-Hennig Marta zdw - język polski   4b, 4c, 6b, 8g  środa 16.00 -16.45  s.21
Formella Aleksandra zdw - język polski   4a, 4d, 7b, 8b  poniedziałek 15.10 - 15.55  s.311
Ryńska Marzena zdw - język polski   6a, 8c  wtorek 14.15 - 15.00  s.206
Czaplińska Katarzyna zdw - matematyka 

 5c

 5b, 8a

 środa 13.20 - 14.05 (co 2 tyg.)

 poniedziałek 7.30 - 8.15 (co 2 tyg.)

 s.308

 s.313

Herbik Justyna zdw - matematyka  6e, 7c  wtorek 14.15 - 15.00  s.32
Lotka Iwona zdw - matematyka

 4d, 4e, 6b, 6d

 wtorek 16.00 - 16.45 

 s.315

Kupska Dagmara zdw - matematyka

 5a, 5e

 6a, 6c

 wtorek 8.25 - 9.10 (co 2 tyg.)

 piątek 14.15 - 15.00 (co 2 tyg.)

 s.304

 s.310

Mielewczyk Monika zdw - matematyka  5d, 7b, 8d, 8g  czwartek 15.10 - 15.55  s.29
Hebel Justyna zdw - matematyka  7a, 8e, 8b  piątek 7.30 - 8.15  s.313
Bieńkowska Małgorzata zdw - matematyka  4b, 4c  środa 15.00 - 15.45  s.205

 

DANE

Kontaktowe

adres
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU