Konkursy

Laureaci i finaliści

wróć do wszystkich
Wróć

Laureaci i finaliści konkursów organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku

2021 - 2022

Laureaci:

  • Język niemiecki: Aleksandra Melcer, kl.8a, opiekun p.P.Szwół
  • Biologia: Amelia Serafin, kl.8f, opiekun p.E.Adamczyk
  • Geografia: Maciej Drozdowski, kl.8a, opiekun p.D.Chodubska

Finaliści:

  • Historia: Szymon Szkaradkiewicz, kl.7g,opiekun p.H.Chuderska-Migel,
  • Historia: Maciej Drozdowski, kl.8a, opiekun p.K.Naczk
  • Chemia: Antoni Walczyk, kl.8g, opiekun p.A.Walczewska
  • Chemia: Amelia Serafin, kl.8f, opiekun p.A.Walczewska
 

2020 - 2021


Laureaci:

  • Język polski: Kacper Walczyk, kl.8b , opiekun p.A.Jarzembińska
  • Chemia: Kacper Walczyk, kl.8b , opiekun p.A.Walczewska
  • Biologia: Amelia Serafin, kl.7f, opiekun p.E.Adamczyk

Finaliści:

  • Geografia: Maciej Drozdowski, kl.7a, opiekun p.D.Chodubska
  • Biologia: Aniela Łukowicz, kl.8c, opiekun p.E.Adamczyk
  • Informatyka: Jakub Krywald, kl.8b, opiekun p.M.Michalik
  • Informatyka: Jakub Zakroczymski kl.8b, opiekun p.M.Michalik

2019-2020


Laureaci:

  • Język polski: Jowita Jeka, kl.8d , opiekun p.O.Bank

Finaliści:

  • Biologia: Maja Adamczyk, kl.8c, opiekun p.E.Adamczyk
  • Biologia: Marta Kwiatkowska, kl.8c, opiekun p.E.Adamczyk
  • Biologia: Maciej Szydlik, kl.8c, opiekun p.E.Adamczyk

 

 

2018-2019

Laureaci:

  • Język polski: Oliwia Rogacka, kl.8b , opiekun p.M.Łukowicz
  • Język niemiecki: Sonja Treder, kl.IIIe , opiekun p.E.Kurzawa
  • Biologia: Jan Szydlik, kl.IIIb, opiekun p.E.Adamczyk
  • Biologia: Kinga Brzezińska, kl.VIIIa, opiekun p.E.Adamczyk
  • Biologia: Julia Ryńska, kl.VIIIa, opiekun p.E.Adamczyk
  • XXIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"Jan Pisała, kl.VIIIb , opiekun p.E.Kujaczyńska
     

Finaliści:

  • Język polski: Natalia Kalinowska,kl.IIIf , opiekun p.D.Czernewska
  • Język polski:Zuzanna Weremko,kl.IIIe , opiekun p.M.Ryńska
  • Język polski: Wiktoria Prochera,kl.VIIIa , opiekun p.A.Jarzembińska
  • Język polski: Kinga Brzezińska,kl.VIIIa , opiekun p.A.Jarzembińska
  • Język polski: Julia Ryńska,kl.VIIIa , opiekun p.A.Jarzembińska
  • Chemia: Stanisław Bożych, kl.IIIf, opiekunowie p.A.Walczewska i p.J.Lewicka
  • Chemia: Gabriel Janzen, kl.IIIc, opiekunowie p.A.Walczewska i p.J.Lewicka
  • Geografia: Kacper Iterman, kl.IIIc, opiekun p.D.Chodubska
  • Geografia: Daniel Trepczyk, kl.IIIb, opiekun p.D.Chodubska
  • Biologia: Amelia Nowakowska, kl.VIIIa, opiekun p.E.Adamczyk
  • Biologia: Pawłowska Karolina, kl.VIIId, opiekun p.E.Adamczyk
  • Historia: Jan Pisała, kl.VIIIb, opiekun p.E.Kujaczyńska

2017 - 2018

Laureaci:

  • Historia: Martyna Labuda, kl.III a , opiekun p.H.Chuderska
  • Historia: Maksymilian Górski, kl.IIIc, opiekun p. K.Naczk
  • Biologia: Maciej Lubocki, kl.IIIa, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Maksymilian Górski, kl.IIIc, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
     

Finaliści:

  • Język polski: Weronika Mudlaff,kl.IIIe , opiekun p.M.Borawska-Hennig
  • Język polski SP: Oliwia Rogacka, kl.VIIb, opiekun p.M.Łukowicz
  • Biologia: Magdalena Awdziejczyk, kl.IIIb, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Chemia: Maksymilian Górski, kl.IIIc, opiekun p.J.Lewicka i p.A.Walczewska
  • Chemia: Maciej Lubocki, kl.IIIa, opiekun p.J.Lewicka i p.A.Walczewska
  • Język niemiecki: Sonja Treder, kl.IIe, opiekun p.A.Nieć

 

 

 

 

 

 2016-2017

Laureaci:

  • Biologia: Maksymilian Górski,kl.IIc, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Język polski: Agnieszka Dzięcielska,kl. III f – opiekun p. A.Jarzembińska
     

Finaliści:

  • Język polski SP: Wiktoria Prochera,kl.VIa , opiekun p.A.Jarzembińska
  • Język polski: Julia Ryńska,kl.VIa , opiekun p.A.Jarzembińska
  • Matematyka SP: Wiktoria Prochera,kl.VIa , opiekun p.I.Lotka
  • Chemia: Daria Czaplińska, kl.IIIf , opiekun p.J.Lewicka
  • Biologia: Agnieszka Dzięcielska, kl.IIIf, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Oskar Żuchliński, kl.IIIf, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Informatyka: Gabriel Hinca, kl.IIIa, opiekun p.M.Michalik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2015-2016


Laureaci:

  • Informatyka: Adrian Jagielak, kl.III g , opiekun p.M.Michalik
  • Biologia: Marcelina Engelbrecht, kl.IIIg, opiekun opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Marta Hinc, kl.IIIg, opiekun opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • XXI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” Jan Pisała, kl. V b – opiekun p. E. Bryc
     

Finaliści:

  • Język polski: Daria Pranga,kl.IIIg , opiekun p.D.Czernewska
  • Język polski: Anna Markiewicz,kl.IIIg , opiekun p.D.Czernewska
  • Język polski: Marta Hinc,kl.IIIg , opiekun p.D.Czernewska
  • Język polski: Lechicka Agnieszka,kl.IIIg , opiekun p.D.Czernewska
  • Język polski: Agnieszka Dzięcielska,kl.IIf , opiekun p.A.Jarzembińska
  • Język polski SP: Wiktoria Tandek, kl.VIe, opiekun p.A.Jarzembińska
  • Historia: Martyna Labuda, kl.Ia, opiekun p.H.Chuderska-Migel
  • Chemia: Agnieszka Lechicka, kl.IIIg , opiekun p.A.Walczewska
  • Chemia: Zuzanna Pozańska, kl.IIIe , opiekun p.A.Walczewska
  • Chemia: Marcelina Engelbrecht, kl.IIIg , opiekun p.A.Walczewska
  • Biologia: Agnieszka Lechicka, kl.IIIg, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Anna Markiewicz, kl.IIIg, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Agata Okrój, kl.IIIg, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Magdalena Szymańska, kl.IIIg, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Geografia: Maksymilian Rudnik, kl.IIIf, opiekun p.P.Paczoch
  • Geografia: Milena Milewczyk, kl.IIIg, opiekun p.D.Dąbrowska
 

2014-2015

Laureaci:

  • Język polski: Agnieszka Lechicka, kl.II g , opiekun p.D.Czernewska
  • Język polski:Marta Hinc, kl.II g , opiekun p.D.Czernewska
  • Język polski SP: Weronika Araszkiewicz, kl.VId, opiekun p.J.Krzak
  • Historia: Tomasz Ruda, kl.IIIa , opiekun p.H.Chuderska-Migel
  • Historia: Aleksander Dąbrowicz, kl.IIg, opiekun p.H.Chuderska-Migel
  • Biologia: Katarzyna Sławińska, kl.IIIg, opiekun opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” Martyna Labuda, kl. VI a – opiekun p. E. Bryc
  • XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” Tomasz Ruda, kl. IIIa Gim. - opiekun p. H. Chuderska - Migel
     

Finaliści:

  • Język polski: Daria Pranga,kl.IIg , opiekun p.D.Czernewska
  • Język polski: Zuzanna Chamera,kl.IIIe , opiekun p.M.Borawska
  • Język polski: Maciej Górkowski,kl.IIIe , opiekun p.M.Borawska
  • Język angielski SP: Martyna Labuda, kl.VIa, opiekun p.P.Dorsz
  • Informatyka: Mateusz Macholl, kl.IIIf, opiekun p.M.Michalik
  • Chemia: Maciej Górkowski, kl.IIIe , opiekun p.A.Walczewska
  • Chemia: Jan Klimowicz, kl.IIIg , opiekun p.A.Walczewska
  • Biologia: Dawid Bulman, kl.IIIg, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Władysław Siczewski, kl.IIIg, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Agata Okrój, kl.IIg, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Anna Mrugała, kl.IIg, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka

 

2013-2014

Laureaci:

  • Geografia: Krzystof Klimiuk, opiekun p.Z.Lietzow
  • Geografia: Mateusz Kobiella, opiekun p.Z.Lietzow
  • Geografia:Karolina Lekner, opiekun p.Z.Lietzow
  • Geografia: Wiktoria Stachowiak, opiekun p.Z.Lietzow
  • Fizyka: Artur Grzenkowicz, opiekun p.M.Bieńkowska
  • Chemia: Krzysztof Klimiuk, opiekun p.A.Walczewska


Finaliści: 

  • Język polski: Katarzyna Dzierzgowska, opiekun p.O.Bank
  • Język polski: Izabela Budnik, opiekun p.O.Bank
  • Język polski SP: Klaudia Mielke, opiekun p.M.Ryńska
  • Język polski SP: Weronika Araszkiewicz, opiekun p.J.Krzak
  • Fizyka: Krzysztof Klimiuk, opiekun p.M.Bieńkowska
  • Biologia: Krzysztof Klimiuk, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Martyna Bartkiewicz, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Magdalena Krot, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Katarzyna Sławińska, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka

 

 

 

 

2012-2013


Laureaci:

  • Historia: Cyryl Morek, kl.IIIg, opiekun p.K.Naczk
  • Geografia: Marcin Kubach, kl.IIIa, opiekun p.Z.Lietzow
  • Geografia: Joanna Mosińska, kl.IIf, opiekun p.Z.Lietzow
  • Geografia: Krzysztof Klimiuk, kl. IIg, opiekun p.Z.Lietzow
  • Geografia: Jagoda Kazimierska, kl. IIIa, opiekun p.Z.Lietzow
  • Geografia: Jakub Ruth, kl.IIIa, opiekun p.Z.Lietzow
  • Biologia: Zofia Witkowska, kl.IIId, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Jakub Ruth, kl.IIIa, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Natalia Kożyczkowska, kl.IIIf,opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Natalia Dziedzic kl.IIIf, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
     

Finaliści:

  • Język polski: Agnieszka Wika, kl.IIIg, opiekun p.D.Czernewska
  • Język polski SP: Klaudia Mielke, kl.Vd, opiekun p.M.Ryńska
  • Historia: Agnieszka Wika, kl. IIIg, opiekun p.K.Naczk
  • Historia: Zofia Witkowska, kl.IIId, opiekun p.H.Chuderska-Migel
  • Język angielski: Krzysztof Świątek, kl.IId, opiekun p.E.Brzeska i p.P.Dorsz
  • Biologia: Alicja Okrój, kl.IIIg, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Urszula Dziedzic, kl.IIId, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Izabela Kiedrowicz, kl.IIId, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Paulina Wika, kl.IIIg, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Agnieszka Wika, kl.IIIg, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Chemia: Zofia Witkowska, kl.IIId, opiekun p.A.Walczewska
  • Chemia: Agata Graczyk, kl.IIIg, opiekun p.A.Walczewska
  • Chemia: Agnieszka Wika, kl.IIIg, opiekun p.A.Walczewska
  • Chemia: Jagoda Kazimierska, kl. IIIa, opiekun p.A.Walczewska
  • Chemia: Jakub Ruth, kl.IIIa, opiekun p.A.Walczewska

 

 

 

2011-2012


Laureaci:

  • Historia: Jakub Wojewódka, kl.IIIh, opiekun p.K.Naczk
  • Geografia: Martyna Warda, kl.IIIf, opiekun p.Z.Lietzow
  • Geografia: Paulina Grochowska, kl.IIIf, opiekun p.Z.Lietzow
  • Geografia: Adriana Rąpca, kl. IIId, opiekun p.Z.Lietzow
  • Geografia:Jakub Ruth, kl.IIa, opiekun p.Z.Lietzow
  • Biologia: Zofia Witkowska, kl.IId, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Martyna Warda, kl.IIIf, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
     

Finaliści:

  • Język polski: Agnieszka Kubach, kl.IIIg, opiekun p.M.Łukowicz
  • Język polski: Alina Milewczyk, kl.III g, opiekun p.M.Łukowicz
  • Język polski: Paulina Wika, kl. IIg, opiekun p.D.Czernewska
  • Język polski: Agnieszka Wika, kl.IIg, opiekun p.D.Czernewska
  • Matematyka: Kacper Muszczyński kl.IIIf, opiekun p.M.Mielewczyk
  • Informatyka: Tomasz Piernicki kl.IIIe, opiekun p.M.Michalik
  • Historia: Cyryl Morek, kl. IIg, opiekun p.K.Naczk
  • Historia: Zofia Wtkowska, kl.IId, opiekun p.H.Chuderska-Migel
  • Język angielski: Jan Osiecki, kl.IIIc, opiekun p.A.Nowocińska
  • Język angielski: Tomasz Piernicki, kl.IIIe, opiekun p.A.Nowocińska
  • Język niemiecki: Anna Lubocka, kl.IIIg, opiekun p.K.Szczepaniak
  • Język niemiecki: Alan Sławiński, kl.IIIh, opiekun p.K.Szczepaniak
  • Geografia: Michalina Warda, kl.IIIf,opiekun p.Z.Lietzow
  • Biologia: Jakub Ruth, kl.IIa, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Agnieszka Kubach, kl.IIIg, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia:Jeremi Sławiński, kl.IIIg, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Natalia Dziedzic, kl. IId, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Urszula Dziedzic, kl.IId, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Paulina Wika, kl.IIg, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Biologia: Agnieszka Wika, kl.IIg, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Konkurs Biblijny: Jakub Wojewódka, kl.IIIh,opiekun ks.K.Krepel
 

2010-2011

Laureaci - Gimnazjum

Geografia – opiekun mgr Zofia Lietzow

  • Wiktoria Chachaj
  • Igor Czernewski


Biologia – opiekun mgr inż. Elżbieta Adamczyk

  • Paweł Zaborowski
  • Monika Cirocka
  • Martyna Ciszewska


Finaliści - SZKOŁA PODSTAWOWA 

Matematyka z przyrodą – opiekunowie mgr inż. A. Mucha , mgr J. Herbik

  • Joanna Mosińska


Finaliści - GIMNAZJUM 

Język polski – opiekun mgr A. Jarzembińska - Monika Cirocka
Historia – opiekun mgr K. Naczk - Mateusz Czereda - kl. III e
                                               Jakub Wojewódka - kl. II h
Język angielski – opiekun mgr A. Nowocińska - Tomasz Piernicki - kl. II e
                                                                    Jan Osiecki - kl. II c
Język niemiecki – opiekun mgr K. Szczepaniak - Alan Sławiński
Geografia – opiekun mgr Zofia Lietzow - Daniel Potrykus
                                                        Jacek Bużan
Biologia – opiekun mgr inż. Elżbieta Adamczyk Oskar Biraga - kl. III e
Matematyka - Artur Kolmetz – opiekun mgr E. Kowalik
                     Anna Lubocka – opiekun mgr E. Kowalik
                  Kacper Muszczyński – opiekun mgr M. Mielewczyk
Informatyka – opiekun mgr inż. M. Michalik - Tomasz Piernicki
Fizyka – opiekun mgr J. Roszman - Patrycja Silikowska
                                                   Daniel Myszk
Chemia – opiekun mgr M. Cygert - Bartosz Toma

 

2009-2010


Gimnazjum - Laureaci

Geografia opiekun mgr Zofia Lietzow

  • Igor Czernewski
  • Kajetan Zając
  • Dawid Rogowski


Biologia opiekun mgr inż. Elżbieta Adamczyk, mgr Jadwiga Lewicka

  • Paweł Zaborowski
  • Agata Mikoś
  • Karolina Kłosińska


Historia opiekun mgr Hanna Chuderska-Migel

  • Kajetan Zając


Język angielski opiekun mgr Patrycja Dorsz

  • Mikołaj Trella


Finaliści 

Język polski - Klaudia Smentoch opiekun mgr Danuta Czernewska
Martyna Baranowska opiekun mgr Marta Borawska-Hennig
Biologia opiekun mgr inż. Elżbieta Adamczyk, mgr Jadwiga Lewicka

Igor Czernewski
Martyna Ciszewska 


Geografia - opiekun mgr Zofia Lietzow - Paweł Zaborowski
Historia - Mikołaj Trella opiekun mgr Hanna Chuderska-Migel
Mateusz Czereda opiekun mgr Krystyna Naczk
Fizyka opiekun mgr Małgorzata Bieńkowska - Sebastian Kużel
Informatyka - Aleksander Trzciński opiekun mgr Barbara Skowrońska


SZKOŁA PODSTAWOWA - Laureat 

Konkurs interdyscyplinarny matematyka z przyrodą

Jakub Ruth opiekun mgr inż. Aleksandra Mucha, p. Alina Żuk

 

 

DANE

Kontaktowe

adres
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU