Klasy 2 i 3

Drodzy Uczniowie klas 2 i 3

serdecznie zapraszamy Was do udziału w kolejnej edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego "Spotkacie nowych przyjaciół", dzięki któremu rozwiniecie swoje umiejętności czytelnicze, będziecie mieli okazję do poznania nowych postaci i wielu ciekawych przygód.

Uwaga!

Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie podpisanej przez rodziców/opiekunów zgody do szkolnych koordynatorów (sala 45) w nieprzekraczalnym terminie do 30 września 2023r.

Dokument można pobrać z linku lub u wychowawców klas

Książką, którą czytamy we wrześniu jest "Zezia i wszystkie problemy świata" autorstwa Agnieszki Chylińskiej. Test z lektury odbędzie się między 18 a 20 października (dokładne informacje wkrótce).

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem:
REGULAMIN_WIELKIEGO-MARATONU-CZYTELNICZEGO-2023-2024.pdf (wbpg.org.pl).

Do zobaczenia!