Popołudnie z grą planszową – zaproszenie

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 1 – 3 na wydarzenie integracyjne – popołudnie z grą planszową.

Odbędzie się ono 12 czerwca 2023r. w godzinach 16.30 – 18.00 na drugim piętrze naszej szkoły (hol, naprzeciwko sali 45).

Będziecie mogli skorzystać z przygotowanych przez nas propozycji lub zaproponować własne (chętni zabierają swoje gry planszowe). Liczymy na Waszą obecność! :)

Uwaga! Warunkiem udziału jest przyniesienie podpisanej zgody do wychowawcy klasy w terminie do 7 czerwca br. (można pobrać z linku lub u wychowawcy).

Opiekunowie MSU