Dzień Babci i Dziadka

„Babcię i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba. Babcia i dziadek wciąż o nas dbają. Tak jak rodzice bardzo kochają. Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości”

Styczeń w naszym przedszkolu, to specjalny czas, który poświęcamy naszym Babciom i Dziadkom. Wszystkie dzieci wraz z paniami przygotowały wspaniałe występy artystyczne, a także własnoręcznie wykonały upominki dla Dziadków. Gdy nadszedł czas występów, Babcie i Dziadkowie bardzo licznie przybyli do przedszkola, by móc obejrzeć występ swoich wnuków. Wylało się morze łez wzruszenia, a także wielkie brawa zachwytów były słychać w całym przedszkolu. 
To był wspaniały czas zarówno dla przedszkolaków, jak i ich Dziadków, którym chcemy życzyć wszystkiego najwspanialszego z okazji ich święta ❤️

424780590_24772696529042007_5124577608906553208_n.jpg

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły i długo wyczekiwany.Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszym przedszkolu - 26 stycznia 2024r.
Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów z różnych bajek, filmów oraz za służby
mundurowe. Czas mijał na pląsach, zabawach tanecznych oraz zabawach z chustą animacyjną przy wesołej muzyce.W każdej grupie odbyły się sesje zdjęciowe oraz słodki poczęstunek. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.
Dziękujemy dzieciom za wspólną, radosną zabawę a rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tej imprezy.

IMG_3637.JPG
DANE

Kontaktowe

Dane adresowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
map.png