Dzień Babci i Dziadka

„ Dziś w przedszkolu jest bardzo wesoło

bo babcie i dziadków widzimy wokoło”

Biedroneczki miały okazję po raz pierwszy gościć swoje kochane babcie i dziadków w swoim przedszkolu z okazji ich święta. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały, śpiewały piosenki i wykonały piękne tańce, czym mogły wyrazić jak bardzo kochają swoich dziadków i podziękować im za ich miłość, dobroć i cierpliwość. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy, na pewno wszyscy będą miło wspominać tę uroczystość.

Kochani Dziadkowie, jeszcze raz wszystkiego dobrego !!!

wnuczka z dziadkami

Bal karnawałowy

BAL W PRZEDSZKOLU DZISIAJ…

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo oczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w piątek, 26 stycznia, kiedy Biedroneczki wzięły udział po raz pierwszy w balu karnawałowym. Przedszkolaki przebrane były w barwne i pomysłowe stroje. Spotkać można było wróżki, piratów i wielu innych, znanych bohaterów bajek. Karnawałowy wystrój sali wprowadził dzieci w radosny nastrój, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Uwieńczeniem balu był słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu tak pięknej uroczystości, która przebiegła w wesołej atmosferze, wypełnionej uśmiechem i radością dzieci.

 

 

IMG_3444.JPG
DANE

Kontaktowe

Dane adresowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
map.png