Dzień Świadomości Autyzmu

4 kwietnia przyszliśmy do szkoły ubrani na niebiesko, przyłączając się tym samym do szkolnych obchodów Dnia Świadomości Autyzmu. Celem tego wydarzenia jest zwiększenie świadomości i wrażliwości na temat autyzmu oraz zwrócenie uwagi na problemy, z jakimi borykają się osoby z autyzmem.

IMG_4299.JPG

Mali ogrodnicy

Wraz z nadejściem wiosny Tygryski założyły własny ogródek na parapecie sali przedszkolnej. Przypomnieliśmy sobie jakie elementy są niezbędne do wzrostu roślin. Potem wszystkie dzieci uczestniczyły w sianiu nasion, z których wyrośnie pomidor, papryka, słonecznik, marchewka oraz rzeżucha. Teraz pozostaje nam tylko doglądanie, podlewanie i oczekiwanie na plony.

IMG_4438.JPG

Wycieczka do Centrum Nauki Experyment

10 i 11 kwietnia grupy Słoneczka, Tygryski, Wesołe Kotki i Jeżyki wybrały na się na wycieczkę do Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Celem wycieczki było zwiedzanie interaktywnej wystawy i twórcze eksperymentowanie. Dzieci wzięły udział w zajęciach "mały chemik", podczas których zapoznały się z podstawowymi pojęciami z dziedziny chemii poprzez obserwację oraz przeprowadzanie pierwszych doświadczeń naukowych.

IMG_4377.JPG
DANE

Kontaktowe

Dane adresowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
map.png