Poznajemy zawód pielęgniarki

W drugim tygodniu września poruszaliśmy temat związany z bezpieczeństwem i zawodami medycznymi. W ramach zajęć z preorientacji zawodowej Tygryski poznały zawód pielęgniarki. Dowiedziały się na czym polega ta niełatwa praca oraz jakie są atrybuty pielęgniarki.

Poznajemy zawód pielęgniarki

Dzień przedszkolaka z Psim Patrolem

20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym roku motywem przewodnim był "Psi Patrol", który jest ulubioną bajką naszych przedszkolaków. Nie mogło zatem zabraknąć tematycznych dekoracji, upominków oraz zabaw, konkursów i quizów. Na zakończenie zabawy Tygryski otrzymały słodki poczęstunek.

Dzień przedszkolaka z Psim Patrolem

Poznajemy zawód strażaka

21 września nasze przedszkole odwiedzili wyjątkowi goście - strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie. Dzieci z zaciekawieniem słuchały ciekawostek o trudnej i niebezpiecznej pracy strażaków, a także wykazały się wiedzą na temat bezpieczeństwa i znajomością numerów alarmowych. Wielką radość sprawiło dzieciom oglądanie z bliska wozu strażackiego i zapoznanie się z jego wyposażeniem.

Poznajemy zawód strażaka

Dzień chłopaka

30 września w grupie Tygryski obchodziliśmy dzień chłopaka. Z tej okazji dziewczynki wręczały chłopcom upominki. Nie zabrakło również dobrej zabawy zarówno w sali jak i na świeżym powietrzu.

Dzień chłopaka
DANE

Kontaktowe

Dane adreswowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU