Wyjście do kina na film "Basia 2"

11 października wybraliśmy się do Wejherowskiego Centrum Kultury, aby w ramach projektu "Nowe horyzonty edukacji filmowej" obejrzeć film "Basia 2". Po projekcji dzieliliśmy się przemyśleniami i rozmawialiśmy między innymi o współpracy, wartości pieniądza oraz odbiorze informacji i reklam kierowanych do dzieci.

Wyjście do kina na film

Pyszny i zdrowy koktajl bananowy

13 października, w ramach tematu o zdrowym odżywianiu Tygryski przygotowały koktajl bananowy. Przygotowania rozpoczęliśmy od umycia rączek i zapoznania się z przepisem. Tygryski samodzielnie przyrządziły pyszny i zdrowy koktajl-jak same się przekonały, do jego wykonania nie potrzebowaliśmy ani grama cukru !

Pyszny i zdrowy koktajl bananowy

Dzień dyni

27 października obchodziliśmy dzień dyni. Tego dnia wszystkie Tygryski były ubrane na pomarańczowo. Naszą zabawę rozpoczęliśmy od przygotowania dyniowych gniotków z balonów i mąki ziemniaczanej. Bawiliśmy się także przy muzyce, a do zabaw ruchowych wykorzystaliśmy dynie (m.in. slalom, kręgle, skoki). Nie mogło zabraknąć ozdabiania dyni oraz pamiątkowych zdjęć w dyniowej fotobudce. Wykonaliśmy również piękne prace plastyczne-wyklejanki z kolorowego papieru lub bibuły. Na zakończenie zabawy degustowaliśmy pestki dyni, które bardzo smakowały przedszkolakom.

Dzień dyni
DANE

Kontaktowe

Dane adreswowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU