Dzień kobiet

8 marca dziewczynki z grupy Tygryski miały swoje święto. Z tej okazji chłopcy wręczyli im upominki oraz słodkości. Dziewczynki samodzielnie wykonały pamiątkowe bransoletki ze swoim imieniem. Był to dzień pełen radości i dobrej zabawy.

Dzień kobiet

Warsztaty dentystyczne

8 marca w grupie Tygryski odbyły się warsztaty dentystyczne. Dzieci utrwaliły swoją wiedzę o piramidzie żywienia, zdrowych nawykach i technice mycia zębów.

Warsztaty dentystyczne

Pierwszy dzień wiosny

Pierwszy dzień wiosny w grupie Tygryski rozpoczęliśmy od zabaw muzyczno-ruchowych. Następnie samodzielnie wykonaliśmy wiosenne opaski i zjedliśmy pyszne ciasto, które upiekła dla nas Mama Tomka. Pełni sił wyruszyliśmy na poszukiwanie oznak wiosny. Znaleźliśmy między innymi przebiśniegi, krokusy, bazie i pączki na drzewach. Po powrocie do przedszkola doskonaliliśmy umiejętność współpracy w małych zespołach-układaliśmy portret pani wiosny z naturalnych materiałów (makaron, fasola, pestki dyni). Mamy nadzieję, że teraz wiosna zawita już u nas na dobre :)

Pierwszy dzień wiosny

Światowy Dzień Wody

22 marca obchodzimy światowy dzień wody. To międzynarodowe święto ustanowione przez ONZ, które ma uświadamiać, jak wielki wpływ ma woda na życie ludzi, zwierząt i roślin na Ziemi. Dzieci wsłuchiwały się w odgłosy wody i odgadywały poszczególne dźwięki (woda kapiąca z kranu, płynąca w strumyku, deszcz, szum morza), układały puzzle w małych zespołach, wykonały dwustronne medale-kropelki techniką mozaiki, a także doskonaliły umiejętność przeliczania kolorując krople według podanego kodu.
Poprzez różnorodne zabawy i ćwiczenia Tygryski utrwaliły swoją wiedzę o zastosowaniu wody oraz sposobach na jej oszczędzanie.

Światowy Dzień Wody
DANE

Kontaktowe

Dane adreswowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU