Dzień ciasta marchewkowego

06.02 w naszej grupie obchodziliśmy dzień ciasta marchewkowego. Dzieci miały okazję dowiedzieć się dlaczego marchewka jest taka zdrowa, wspólnie przygotowaliśmy teatrzyk marchewkowy, a także zrobiliśmy ciasto marchewkowe, którym dzieci chętnie zajadały się w czasie podwieczorku.

Dzień ciasta marchewkowego

Dzień pizzy

09.02 w naszej grupie obchodziliśmy dzień pizzy. Dzieci miały okazje stworzyć własną pizzę z masy solnej, a także poznać przepis na prawdziwa pizzę i jej pochodzenie. Przez cały dzień towarzyszył nam włoski nastrój.

Dzień pizzy

Walentynki

14.02 w naszej grupie obchodziliśmy walentynki. W tym pięknym dniu było dużo wrażeń. Nasze dzieciaczki doskonale wiedzą o tym, że należy być dla siebie kochanym nie tylko od święta.

Walentynki

Tłusty Czwartek

16.02 w naszej grupie obchodziliśmy tłusty czwartek. Dzieci dowiedziały się, skąd dżem bierze się w pączku, a także wykonały przepiękna fotobudkę przypominającą słodkiego pączusia.

Tłusty Czwartek

Dzień kota

17.02 obchodziliśmy w naszej grupie dzień kota. Dzieci spędziły dzień bardzo kreatywnie wykonując wiele zadań i zabaw muzyczno-ruchowych oczywiście w tematyce słodkiego czworonoga.

Dzień kota

Projekt edukacyjny "Mamo, tato, wolę wodę!"

W ostatnim tygodniu lutego realizowaliśmy projekt edukacyjny pt. ,,Mamo, tato, wolę wodę!”. Wspólnie wykonaliśmy wiele eksperymentów jak np. wulkan, tańczące rodzynki oraz wpływ zanieczyszczeń na zwierzęta i rośliny. Sprawdziliśmy ile wody jest w przedszkolaku, co rozpuszcza się w wodzie, a także wykonaliśmy tęcze. Dzieci bawiły się świetnie! 💦

Projekt edukacyjny

Warsztaty robienia pizzy

22 lutego odbyły się w naszej grupie warsztaty z robienia pizzy. Dzieci miały okazje samodzielnie wyrobić ciasto, wybrać ulubione składniki, a na koniec delektować się pyszną pizzą.

Warsztaty robienia pizzy
DANE

Kontaktowe

Dane adreswowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU