"Dzieci dzieciom"

Nasza grupa dołączyła do akcji charytatywnej, której przewodnie hasło brzmi "Nie znam Cię ale chciałbym Ci złożyć najpiękniejsze życzenia". Przygotowane przez nas kartki świąteczne będą rozdane dzieciom w szpitalach i osobom starszym z Domu Pomocy Społecznej w Wejherowie w dniu "Mikołajek". Mamy nadzieję, że sprawią wszystkim radość i wprowadzą w świąteczny nastrój.

Kalendarz adwentowy

Już dziś 1 grudzień 🎄🎅🏼 W naszej sali zawisnął kalendarz adwentowy. Do 24 grudnia dzieciaczki będą wykonywały zadania w nim zawarte. Zadanie nr 1 na dziś brzmiało ubierzcie choinkę! ❤️🎄

Kalendarz adwentowy

Mikołajki

Mikołajki

"Era renifera"

Rozstrzygnięcie konkursu "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa"

16 grudnia odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa", w którym brały udział dzieci z grup Pszczółki i Tygryski.

 

Grupa Pszczółki:

I miejsce - Mikołaj i Sylwek

II miejsce - Jadzia

III miejsce - Agatka

Wyróżnienia: Henio, Miluś, Hubert, Sofia, Marysia, Blanka, Elizka

 

Grupa Tygryski:

I miejsce - Nikola

II miejsce - Wojtek

III miejsce - Zosia J.

Wyróżnienia: Bartek, Melania, Marysia, Kajtek G, Tomek, Michał, Zosia M, Jaś W.

 

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za zaangażowanie dzieciom i rodzicom !

Rozstrzygnięcie konkursu

Wigilia

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Dla wielu z nas jest to dzień niezwykle radosny, spędzony w gronie najbliższych. Czekamy na pierwszą gwiazdkę, dzielimy się opłatkiem, składamy sobie życzenia, śpiewamy kolędy, jemy świąteczne potrawy. Także w naszym przedszkolu nastał wspaniały moment- Wigilia, Boże Narodzenie! Dzieci wspólnie z Paniami kolędowały, składały sobie życzenia i jadły wspólny świąteczny poczęstunek przy pięknie udekorowanym stole. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie serdeczne relacje. Dziękujemy Państwu bardzo za pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla dzieci. 

Prezenty dla dzieci zostały ufundowane przez Radę Rodziców. 

Wigilia
DANE

Kontaktowe

Dane adreswowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU