Zdrowe kanapeczki

To, że o zdrowie trzeba dbać wszyscy dobrze wiemy. Oprócz ubioru właściwego do pogody i sprawności fizycznej, ważną role odgrywa jedzenie. Postanowiliśmy samodzielnie przygotować sobie śniadanie wykorzystując zdrowe produkty. Nie zapomnieliśmy o warzywach, kiełkach i sałacie. Samodzielnie wykonane kanapki smakują naprawdę znakomicie. Zachęcamy dzieciaki do samodzielnego przygotowywania posiłków w domu :)
 

Zdrowe kanapeczki
Międzynarodowy Dzień Bibliotekarzy

Międzynarodowy Dzień Bibliotekarzy

W "MIĘDZYNARODOWYM DNIU PRZYTULANIA BIBLIOTEKARZY" nie zapomnieliśmy o naszych wspaniałych paniach pracujących w bibliotece szkolnej.
Wszystkie "MISIE"🐻 mocno wyściskały p.Teresę i p.Magdę oraz podziękowały za ich pracę dającą dzieciom wiele radości.🤩

Dziękujemy pani Oli z grupy Biedroneczki za wizytę z piękną bajeczką :) 

Warsztaty dentystyczne

Warsztaty dentystyczne

Dzień kobiet

Każda dziewczynka jest wyjątkowa i zasługuje na koronę... dlatego dziś nasze dziewczynki mogły poczuć się jak prawdziwe gwiazdy ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Dzień kobiet
Zaczarowana wyspa elfików :)

Zaczarowana wyspa elfików :)

Misie udały się na zaczarowaną "Wyspę Elfików", gdzie wykonaliśmy wyznaczone zadania i w nagrodę otrzymaliśmy "magiczny piasek".
Była to wspaniała zabawa z "rysowaniem" oraz moc wrażeń i przygód.
Dzisiejszym zabawom przyglądał się nasz gość - pani dyrektor🙂

Przywitanie Wiosny

Przyjście nowej pory roku- wiosny – jest doskonałą okazją do tego, by uzmysłowić dzieciom jak wielkie bogactwo niesie ze sobą budząca się do życia przyroda. W salach przedszkolnych zazieleniły się kąciki przyrody. Dzieci same zajęły się hodowlą fasoli i cebuli. W wazonach pojawiły się bazie. Nie zabrakło też prac plastycznych dotyczących pierwszych zwiastunów: krokusów, bocianów itp. Zgodnie z tradycją przedszkola należało jeszcze pożegnać się ze złą zimą. We wtorek 21 marca wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia, przedszkolaki przyszły ubrane na zielono. Następnie wyruszyły na poszukiwanie wiosny. Dzieci z wesołym śpiewem, kolorowymi kwiatkami udały się w wiosennym korowodzie aby pożegnać się z zimą. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych Przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.

Misie i Jeżyki tego dnia zorganizowały "Dzień szalonych fryzur".

Przywitanie Wiosny
Światowy Dzień Wody

Światowy Dzień Wody

Podczas zabaw badawczych z wodą dowiedzieliśmy się, które produkty "przyjaźnią" się z wodą 😏 i rozpuszczają się w niej oraz obserwowaliśmy "taniec rodzynków"😁.
Wiemy także jak cenna w życiu jest WODA i dlatego trzeba ją oszczędzać👍

Dziękujemy pani wicedyrektor za udział w naszym projekcie czytelniczym pt. "Lubimy bajki" i przeczytanie dzieciom ciekawych opowieści.

Międzynarodowy Dzień Gofra

Międzynarodowy Dzień Gofra

Dziś świętowaliśmy "Międzynarodowy Dzień Gofra". Podczas zajęć dzieci aktywnie uczestniczyły w przygotowaniu ciasta na gofry. Zapoznały się z urządzeniem elektrycznym jakim jest gofrownica, mikser kuchenny oraz innymi przedmiotami kuchennymi i produktami. Zarówno zajęcia kulinarne jak i degustacja gofrów dostarczyły dzieciom ogromnej radości.😁 "Gofry były pysznee"👍(tak mówiły dzieci😉).

Mali Wielcy Odkrywcy - POWIETRZE

W tym tygodniu zrealizowaliśmy ostatni moduł projektu Mali Wielcy Odkrywcy. Moduł ten dotyczył POWIETRZA 🌬🌬🌬 Przez cały czas trwania projektu dzieci aktywnie rozwijały swoją postawę badawczą. W trakcie tego modułu dzieci poprzez wykorzystanie zmysłów poznawały właściwości powietrza. Przez cały tydzień przeprowadzaliśmy doświadczenia związane z powietrzem. Dzieci poznały możliwości zastosowania wiatru oraz poznały funkcję płuc i dowiedziały się jak ważne jest w naszym życiu powietrze. Dzieci wykonały swój model spadochronu, szalonego kota oraz latawiec. Na zakończenie projektu dzieci otrzymały legitymację Małego Odkrywcy, balony, ołówki oraz podkładki ☺️☺️

Mali Wielcy Odkrywcy - POWIETRZE
DANE

Kontaktowe

Dane adreswowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU