KOLEJNA WIZYTA W BIBLIOTECE- ZAJĘCIA BIBLIOTECZNE

Wiecie jakie zwierzęta zapadły już w zimowy sen? 🐭🐿🐇🦔🐻🦡

KRASNOLUDKI z Przedszkola Samorządowego nr 3 im. "Wesołej Ósemki" przyznały, że chętnie razem z nami i leśnymi zwierzętami przespałyby😴 deszczowy styczeń ⛄🌧

KOLEJNA WIZYTA W BIBLIOTECE- ZAJĘCIA BIBLIOTECZNE

KONKURS PLASTYCZNY

Nasz krasnoludek- Henryk Roksz wziął udział w konkursie plastycznym pt. „Bal u misia” organizowanym przez Wejherowskie Centrum Kultury. 

KONKURS PLASTYCZNY

BAL KARNAWAŁOWY

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek takich jak królewny, księżniczki, rycerze, piraci, policjanti, Batmani, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, spędziły czas w miłej, bajecznej atmosferze. Na koniec zabaw na dzieci czekał słodki poczęstunek.

BAL KARNAWAŁOWY

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W czwartek 12 stycznia był dla wszystkich dniem wyjątkowym- odbyło się przedstawienie z okazji DNIA BABCI I DZIADKA. Swoją miłość i wdzięczność za wielkie serce i poświęcony czas dzieci wyraziły poprzez przygotowany program artystyczny. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,

Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Z WIZYTĄ W PARAFIALNYM KOŚCIELE PW. CHRYSTUSA KRÓLA

Celem wycieczki było zapoznanie z wnętrzem kościoła, ale również zobaczenie Szopki Bożonarodzeniowej. Nie mogło również zabraknąć wspólnego śpiewania kolęd Małemu Jezusowi.

Z WIZYTĄ W PARAFIALNYM KOŚCIELE PW. CHRYSTUSA KRÓLA
DANE

Kontaktowe

Dane adreswowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU