Krasnoludki

KRASNOLUDKI PAŹDZIERNIK 2022

wróć do wszystkich
Wróć

WARSZTATY NA TEMAT AUTYZMU

Z wizytą przybyła do nas Pani Ania i Pani Paulina, które przeprowadziły warsztaty na temat autyzmu- zaburzeniach sensorycznych, zaburzeniach mowy i nadwrażliwości dźwiękowej. Dzieci z zaciekawieniem i zaangażowaniem wzięły aktywny udział  udział w zajęciach.

WARSZTATY NA TEMAT AUTYZMU

Czytanie przez uczniów klas III

27.10 odwiedziło nas dwóch chłopców z klasy III, aby przeczytać dzieciom bajkę. Krasnoludki z zapartym tchem wysłuchali kilka opowiadań z serii „Tupcio Chrupcio”.

Czytanie przez uczniów klas III

Dzień dyni

Grupa KRASNOLUDKÓW jak co roku obchodziła w październiku DZIEŃ DYNI. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się, jakie składniki oraz jaki sprzęt AGD jest potrzebny, aby przygotować babeczki dyniowe. Dzieci uczyły się, jak należy korzystać z przepisu kulinarnego- brały udział w przygotowaniu ciasta do babeczek dodając poszczególne składniki oraz mieszały je przy pomocy robota kuchennego. Degustacja babeczek z własnoręczną dekoracją sprawiła im największą radość.

Dzień dyni

Projekt "Nowe horyzonty edukacji filmowej"

KRASNOLUDKI biorą udział w projekcie „NOWE HORYZONTY EDUKACJI FILMOWEJ” i raz w miesiącu udają się na seans filmowy do Filharmonii Kaszubskiej. Filmy opowiadają o przygodach różnych bohaterów.

Projekt

MZK Wejherowo z wizytą w zerówce

21.10 do naszego przedszkola przyjechał elektryczny autobus- MZK Wejherowo. Dzieci miały okazję porozmawiać na temat autobusu, zadawały pytania i udzielały ciekawych odpowiedzi. W nagrodę kierowca autobusu przewiózł przedszkolaki pobliskimi ulicami.

MZK Wejherowo z wizytą w zerówce
DANE

Kontaktowe

Dane adreswowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU