Konkurs plastyczny

Nasz krasnoludek- Julia Wiśniewska wzięła udział w konkursie plastycznym pt. „Do lasu na jagody szukać przygody” organizowanym przez Wejherowskie Centrum Kultury.

Konkurs plastyczny

Wizyta w Szkole Muzycznej

KRASNOLUDKI wybrały się do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. F. Chopina w Wejherowie, gdzie wzięły udział w audycji muzycznej ,,Bajkowe opowieści na cztery struny świata”.

Wizyta w Szkole Muzycznej

TEATR „KAMISHIBAI”

Dnia 02.03.2023r. odbyło się spotkanie z Panią Teresą- nauczycielem biblioteki szkolnej. Pani Teresa przedstawiła dzieciom teatr obrazkowy „KAMISHIBAI”,
następnie KRASNOLUDKI wysłuchały bajki o „ Szewczyku Dratewce”.

TEATR „KAMISHIBAI”

TAK ŚWIĘTOWALIŚMY DZIEŃ KOBIET!

W tym szczególnym dniu wszystkie małe kobietki otrzymały serdeczne życzenia i upominki. Chłopcy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat”, i wręczyli piękne laurki, kwiatki i niespodzianki. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym.

TAK ŚWIĘTOWALIŚMY DZIEŃ KOBIET!

WARSZTATY DENTYSTYCZNE

9 marca w grupie KRASNOLUDKÓW odbyły się warsztaty edukacyjne z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej. Zajęcia przeprowadziła wykwalifikowana asystentka stomatologiczna. Podczas spotkania dzieci poznały zasady prawidłowego szczotkowania zębów i zdrowego odżywiania. Na koniec spotkania przedszkolaki otrzymały „Kalendarz szczotkowania

 – PAMIĘTAJ ! MYJ ZĘBY CODZIENNIE RANO I WIECZOREM”.

WARSZTATY DENTYSTYCZNE

NASZ ZWYKŁY DZIEŃ W ZERÓWCE

NASZ ZWYKŁY DZIEŃ W ZERÓWCE

ZAJĘCIA NA IPOD TOUCH

Krasnoludki podczas zajęć korzystały z aplikacji Quiver Vision, która sprawia, że ​​nauka staje się przyjemnością, łącząc fizyczne kolory z fajną technologią rozszerzonej rzeczywistości, aby stworzyć wciągające, edukacyjne i magiczne doświadczenie. Dzieci za pomocą aplikacji stworzyły niepowtarzalną szansę na ożywienie własnego rysunku!

ZAJĘCIA NA IPOD TOUCH

PRZYWITANIE WIOSNY!

Pierwszego dnia wiosny KRASNOLUDKI wyruszyły po pobliskiego lasu, aby przywitać kolejną porę roku. Celem wyjścia było poszukiwanie pierwszych oznak wiosny- zielonej trawy, bazi, pączków na drzewie, przebiśniegów, krokusów i słońca. Udało nam się wszystkie oznaki wiosny zaobserwować! Kończąc nasz spacer zatrzymaliśmy się przy rzeczce na piknik, by zjeść drugie śniadanie. 

PRZYWITANIE WIOSNY!
DANE

Kontaktowe

Dane adreswowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU