Dzień Postaci z Bajek

5 listopada to Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Wybrana data nie jest przypadkowa – jest to dzień urodzin jednego z największych twórców bajek – Walta Disney’a. Dzieci przebierały się w bajkowe stroje, uczestniczyły w konkursach i tańcach. Wysłuchały fragmentów znanych bajek, a następnie rozpoznawały ich tytuły. Ten wyjątkowy dzień był doskonałą okazją do świetnej zabawy.

Dzień Postaci z Bajek

Wyjście do kina

Grupa "Wesołych Kotkow" uczestniczy w cyklicznych spotkaniach nowe horyzonty edukacji filmowej. Dzieci uwielbiają spotkania w Filharmonii Wejherowskiej, gdzie odbywają się pokazy filmów edukacyjnych dla dzieci.

Wyjście do kina

Dzień Czarnego Kota

17 listopada przedszkolaki z grupy „Wesołe Kotki” obchodziły uroczyście swoje święto „Dzień czarnego kota”. W tym dniu dzieci dowiedziały się jak żyją koty, jakie mają przyzwyczajenia, co lubią jeść oraz jak należy opiekować się nimi. Przedszkolaki dzięki temu spotkaniu jeszcze bardziej polubiły koty. Nie myślcie, że zawsze czarny kot przynosi pecha. Tym razem przyniósł wiele radości zwłaszcza przedszkolakom.

Dzień Czarnego Kota

Bajkowe zajęcia logopedyczne

Przeciwdziałając trudnościom językowym i komunikacyjnym, które mogą wpłynąć negatywnie na ogólny rozwój naszych pociech, gościlismy w naszej grupie Panią Karolinę - logopedę, która ,przenosząc nas w świat bajek, przeprowadziła profilaktyczne zajęcia logopedyczne.

Bajkowe zajęcia logopedyczne

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci samodzielnie wykonały dla siebie opaski oraz każdy namalował swojego przyjaciela.

Dzień Pluszowego Misia

Warsztaty SmartLab

Warsztaty z Eco farby w grupie Wesołe Kotki, to bardzo ciekawe doświadczenie. Dowiedzieliśmy się w jaki sposób stworzyć farby ekologiczne korzystając z domowych składników znajdujących się w każdej kuchni. Jak łączyć barwy by powstał kolor. Dzieci były bardzo zainteresowane i w skupieniu słuchały Pana Kuby.

Warsztaty SmartLab

Andrzejki

Andrzejki w Naszym Przedszkolu to już tradycja. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Nie zabrakło ustawiania bucików, przekłuwania serduszek z imionami, wróżenia za pomocą lania wosku.

Andrzejki
DANE

Kontaktowe

Dane adreswowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU