"Dzieci dzieciom"

Nasza grupa dołączyła do akcji charytatywnej, której przewodnie hasło brzmi "Nie znam Cię ale chciałbym Ci złożyć najpiękniejsze życzenia". Przygotowane przez nas kartki świąteczne będą rozdane dzieciom w szpitalach i osobom starszym z Domu Pomocy Społecznej w Wejherowie w dniu "Mikołajek". Mamy nadzieję, że sprawią wszystkim radość i wprowadzą w świąteczny nastrój.

Mikołajki

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

Prezenty dla dzieci zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

Mikołajki

"Era renifera"

Święta zbliżają się wielkimi krokami! Aby uprzyjemnić czas oczekiwania podarowaliśmy naszym pociechom przedsmak Bożego Narodzenia w postaci spektaklu teatralnego „Era Renifera” w reżyserii Teatru MagMowcy. Otuleni światłem kolorowych lampek i zapachem igliwia, poznaliśmy opowieść o odwadze, chęci niesienia pomocy i radzeniu sobie w trudnych sytuacjach.

Wydarzenie zostało sfinansowane z funduszy Rady Rodziców.

Zbiórka karmy dla Schroniska w Dąbrówce

„Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę” – to pierwsze słowa polskiej ustawy o ochronie zwierząt. W tę wiedzę należy wyposażać społeczeństwo – a najlepiej zacząć właśnie od dzieci, od ich fascynacji światem, przyrodą i zwierzętami, która w prosty sposób może być przekształcona w wiedzę praktyczną: jak właściwie traktować zwierzęta, dbać o nie, porozumiewać się z nimi.

Jeżyki wzięły udział w projekcie "Bliżej pieska" w ramach którego stworzyliśmy zbiórkę karmy dla podopiecznych ze Schroniska w Dąbrówce. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej zbiórki. 

Zbiórka karmy dla Schroniska w Dąbrówce

Rozstrzygnięcie konkursu pt. "Ekologiczna ozdoba choinkowa".

Rozstrzygnięcie konkursu pt. „Ekologiczna ozdoba choinkowa”. Skierowanego do dzieci z grup przedszkolnych Misie oraz Jeżyki. 

Jeżyki:
I miejsce Adrian
II miejsce Ignacy
III miejsce Eliza
Wyróżnienie: Gracjana, Marysia B., Karol


🥰 Serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za takie duże zaangażowanie 🥰
Wszystkie prace były przepiękne!

Rozstrzygnięcie konkursu pt.

Jasełka

"Jak co roku o tej porze, święta do nas się zbliżają. 

Z tej okazji przedszkolaki przedstawienia dla Was mają..."

 

Uroczystość Jasełek od wielu lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w przedszkolu. W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, 21 grudnia 2022r. Misie uroczyście wystąpiły przed Rodzicami. Mali aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji. Zaproszeni Rodzice dzieci ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem prezentowali umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne.

Jasełka

Wigilia

W czwartek 22 grudnia odbyła się w naszej grupie Wigilia. Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Dla wielu z nas jest to dzień niezwykle radosny, spędzony w gronie najbliższych. Czekamy na pierwszą gwiazdkę, dzielimy się opłatkiem, składamy sobie życzenia, śpiewamy kolędy, jemy świąteczne potrawy. Także w naszym przedszkolu nastał wspaniały moment- Wigilia, Boże Narodzenie! Dzieci wspólnie z Paniami kolędowały, składały sobie życzenia i jadły wspólny świąteczny poczęstunek przy pięknie udekorowanym stole. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie serdeczne relacje. Dziękujemy Państwu bardzo za pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla dzieci. 

Prezenty dla dzieci zostały ufundowane przez Radę Rodziców. 

Wigilia
DANE

Kontaktowe

Dane adreswowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU