Dzień Rodziny w świetlicy szkolnej

„W rodzinie tkwi prawdziwa siła każdego. To w niej wszystko się zaczyna, to w niej tkwią korzenie, z których czerpiemy siłę na całe życie”.

23.06.2022 roku wychowawcy świetlicy wraz z uczniami zorganizowali przedstawienie pt. "Morskie podróże". W występie wzięli udział uczniowie klas pierwszych i drugich.

Spektakl opierał się na wyprawie młodych piratów zwiedzających różne kraje. Scenografię stanowił statek, którego tworzenie przyniosło wychowankom wiele zabawy. Ze starannością dzieci ozdabiały i malowały zgromadzone kartony.

W spektaklu zaprezentowano piosenki, do których przygotowano elementy choreografii. Aktorzy pięknie wcielili się w powierzone im role wzbudzając w oglądających wiele emocji.

Po występie, dzieci miały okazję wręczyć wykonany przez nich upominek. Zaproszeni goście mieli możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia aparatem Instax przy dekoracji. Na zakończenie wychowawcy świetlicy przygotowali poczęstunek i drobne prezenty dla młodych aktorów.