Spotkanie w bibliotece

W środę 14.09 przedszkolaki z grupy Biedroneczki odwiedziły Powiatową Bibliotekę Publiczną w Wejherowie. Spotkanie rozpoczęło się od zapoznania z zasadami korzystania z biblioteki, a następnie dzieci wysłuchały bajki ,,Złodziej liści”, udzielały odpowiedzi na zagadki o zwierzętach oraz wzięły udział w quizie dotyczącym znajomości postaci z bajek. Czas minął bardzo szybko. Na zakończenie pełnego wrażeń spotkania grupa założyła kartę biblioteczną i będzie częstym gościem biblioteki.

Spotkanie w bibliotece

Wycieczka na przejście drogowe

W środę 14.09 Biedroneczki wyruszyły na wycieczkę na przejście dla pieszych. Miały okazję wykorzystać poznane zasady bezpieczeństwa. Oglądały znaki drogowe, obserwowały ruch uliczny oraz przechodziły przez przejścia dla pieszych przestrzegając zasad ruchu drogowego.

Wycieczka na przejście drogowe

Dzień przedszkolaka

We wtorek 20 września kolejny raz Biedroneczki obchodziły swoje święto. Tego dnia czekało na nich wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy z Krasnoludkami w sportowej rywalizacji. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Po zawodach dzieci zostały obdarowane medalem i niespodzianką. Na koniec grupa wspólnie wykonała puzzle. Kochane Biedroneczki, niech Wasze marzenia się spełniają!

Dzień przedszkolaka

Powitanie jesieni

Korzystając z pięknej słonecznej pogody Biedroneczki wyruszyły w piątek do pobliskiego lasu, aby powitać jesień. Pierwszym przystankiem był piknik nad rzeczką, w trakcie którego dzieci zjadły drugie śniadanie. Następnie przedszkolaki poruszając się krętymi ścieżkami poznawały przyrodę patrząc, słuchając i dotykając. Radosne i zmęczone bezpiecznie wróciły do przedszkola.

Powitanie jesieni
DANE

Kontaktowe

Dane adreswowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU