Dzień kobiet

8 marca, to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. Mali dżentelmeni ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym dla swoich koleżanek. Chłopcy złożyli życzenia, zaśpiewali uroczyste „100 lat”, wręczyli piękne laurki, niespodzianki i kwiaty. Dzień obfitował w wiele ciekawych zabaw, konkurencji i wspólnych tańców.

Dzień kobiet

Warsztaty dentystyczne

Dnia 9.03. 2023 r. odbyły się warsztaty edukacyjne „Budowa i funkcja zębów”. Podczas spotkania dzieci poznały zasady prawidłowego szczotkowania zębów i zdrowego odżywiania. Uczyły się jak prawidłowo posługiwać się nicią dentystyczną. Na zakończenie warsztatów przedszkolaki otrzymały „Kalendarz szczotkowania – PAMIĘTAJ ! MYJ ZĘBY CODZIENNIE RANO I WIECZOREM”, przypominający o codziennym dbaniu o swoje zęby i systematycznych wizytach kontrolnych u dentysty.


Warsztaty ufundowane przez Radę Rodziców.

Warsztaty dentystyczne

SPACER DO LASU – POWITANIE WIOSNY

Z okazji 1 dnia wiosny Biedroneczki postanowiły wyjść na spacer do lasu w poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny. Dzieci z uśmiechem na ustach wędrowały po lesie, obserwując jak pięknie rozkwita przyroda wiosną. Wesoły świergot ptaków, wiosenne promyki słońca, pierwsze zakwitające roślinki sprawiły, że wszyscy poczuli, że wiosna jest już z nami. Nowa pora roku to doskonały czas na rozpoczęcie sezonu na piesze wycieczki, długie spacery i aktywny wypoczynek.

 

SPACER DO LASU – POWITANIE WIOSNY

Czytanie dzieci-dzieciom

Dnia 23.03.2023r dzieci z grupy Biedroneczki, miały przyjemność kolejny raz słuchać  pięknego czytania w wykonaniu starszych kolegów z klasy III F. Dziękujemy Pani Joannie i uczniom za rozbudzanie nawyku samodzielnego czytania i obcowania z książką.

Czytanie dzieci-dzieciom

W czwartek 23.03.2023r. Biedroneczki wybrały się na lekcję biblioteczną do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wejherowie. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć i przeczytać samodzielnie kilka książek, wysłuchały także opowiadania o Pszczołach i udzieliły odpowiedzi na przygotowane zagadki.
Na koniec każda Biedroneczka otrzymała do odkodowania obrazek przedstawiający Kosmos.

Sukces Malwinki :)

Dnia 30.03.2023r. Malwina z grupy Biedroneczki odebrała nagrodę za zajęcie II miejsca w konkursie pt. ,,Do lasu na jagody, szukać przygody" którego organizatorem było Wejherowskie Centrum Kultury.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sukces Malwinki :)
DANE

Kontaktowe

Dane adreswowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU