Wizyta na cmentarzu

W środę 02.11.2022r. Biedroneczki wybrały się na cmentarz w Wejherowie, aby uczcić pamięć zmarłych. Dzieci poznały tradycje jakie są związane z dniem Wszystkich Świętych oraz dowiedziały się w jaki sposób należy zachowywać się na cmentarzu, aby nie zakłócać spokoju zmarłych i osób odwiedzających to miejsce. Przedszkolaki w ciszy i spokoju zapaliły znicze na mogiłach poległych podczas II Wojny Światowej oraz opuszczonych grobach.

Wizyta na cmentarzu

Dzień postaci z bajek

W piątek 04.11.2022r. przedszkolaki obchodziły dzień postaci z bajek. Tego dnia wszystkie Biedroneczki zamieniły się w swoje ulubione postacie. Na dzieci czekały różne atrakcje, wspólne zabawy z chustą animacyjną, rywalizacja w jedzeniu jabłka na sznurku i inne przyjemne zabawy. Po wszystkim na przedszkolaki czekał słodki poczęstunek. Dzień zakończyły kolorowaniem swoich ulubionych postaci z bajek.

Dzień postaci z bajek

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

Warsztaty Smart Lab - "Eko farby"

29 listopada wszystkie przedszkolaki wzięły udział w warsztatach Smart Lab - ekofarby. Dzieci tworzyły własne farbki z ekologicznych składników, a następnie malowały bajkowe obrazki.

 

Wydarzenie zostało sfinansowane z funduszy Rady Rodziców.

Warsztaty Smart Lab -
DANE

Kontaktowe

Dane adreswowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU