"Dzieci dzieciom"

Nasza grupa dołączyła do akcji charytatywnej, której przewodnie hasło brzmi "Nie znam Cię ale chciałbym Ci złożyć najpiękniejsze życzenia". Przygotowane przez nas kartki świąteczne będą rozdane dzieciom w szpitalach i osobom starszym z Domu Pomocy Społecznej w Wejherowie w dniu "Mikołajek". Mamy nadzieję, że sprawią wszystkim radość i wprowadzą w świąteczny nastrój.

Mikołajki

Mikołajki

Zbiórka dla Schroniska

W naszej grupie zakończyliśmy zbiórkę darów dla schroniska OTOZ ANIMALS w Dąbrówce. Przyniesione rzeczy zostały już przekazane i otrzymaliśmy piękne podziękowanie za okazane serce.
My również pragniemy podziękować Wszystkim, którzy dołączyli coś od siebie dla naszych czworonożnych przyjaciół :)

Zbiórka dla Schroniska

W czwartek 01.12 Biedroneczki odwiedzili chłopcy z 3 klasy szkoły podstawowej, którzy przeczytali naszym przedszkolakom ciekawe opowieści Bożonarodzeniowe.
Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały przeczytanych historii i chętnie czekają na kolejne odwiedziny swoich starszych kolegów.

"Era Renifera"

Zajęcia logopedyczne

W poniedziałek 12 grudnia Biedroneczki odwiedziła Pani Karolina, która przeprowadziła zajęcia logopedyczne z elementami integracji sensorycznej, gdzie Biedroneczki zrealizowały m.in. ćwiczenia oddechowe ze świeczkami zapachowymi, elementy masażu logopedycznego z wykorzystaniem orzechów włoskich, ćwiczenia prawidłowej pionizacji języka z chrupkami kukurydzianymi, ozdobiły choinkę i na koniec dzieci stworzyły bombki antystresowe tzw. gniotki z mąki ziemniaczanej i balonów, które po zajęciach ozdobiły pisakami według własnego pomysłu :)

Zajęcia logopedyczne

Spotkanie opłatkowe

21.12.2022 r. Biedroneczki wspólnie zasiadły przy wigilijnym stole. Dzieci podzieliły się opłatkiem i złożyły sobie życzenia. Odśpiewane zostały najpiękniejsze kolędy, a na koniec dzieci otrzymały prezenty ufundowane przez Radę Rodziców.

Spotkanie opłatkowe
DANE

Kontaktowe

Dane adreswowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU