ul. Nanicka 22,
84-200 Wejherowo,
tel.: 58 672 17 15

Zdolnych motywować, słabszych inspirować, sportowców kreować, wszystkich integrować.

Ubezpieczenie 2017-2018

Szanowni Rodzice.

Niniejszym informujemy, iż w roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła postanowiła nie narzucać Rodzicom oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. „NNW szkolne”. Nie znaczy to jednak, że kwestie bezpieczeństwa uczniów są nam obojętne.

Spośród nadesłanych ofert Ubezpieczenia NNW szkolnego z różnych Towarzystw zdecydowaliśmy o wyborze indywidualnego ubezpieczenia NNW z oferty AXA UBEZPIECZENIA TUiR dostępnego na stronie https://bezpieczny.pl/szkola-podstawowa-gimnazjum/96772

Pozostawiając Rodzicom niezależność w wyborze ubezpieczenia, polecamy skorzystanie z portalu on-line https://bezpieczny.pl/szkola-podstawowa-gimnazjum/96772 , gdzie Rodzic z 6-ciu wariantów ubezpieczenia może wybrać zakres i składkę, które najbardziej odpowiada jego oczekiwaniom.

UWAGA - w zakresie wyczynowe uprawianie sportu!

Dodatkowym atutem oferty Bezpieczny.pl jest możliwość, w ramach jednej polisy, ubezpieczenia wszystkich swoich dzieci, będących w różnym wieku i na różnym etapie nauczania, uczęszczających do innych placówek, z możliwością dobrania dla każdego z nich innego wariantu ubezpieczenia. Rodzice, którzy już w zeszłym roku skorzystali z oferty Bezpieczny.pl otrzymają od Bezpieczny.pl stosowne powiadomienia o możliwości kontynuacji umowy ubezpieczenia (wiadomość e-mail i SMS). Przy zakupie ubezpieczenia na portalu zachęcamy do https://bezpieczny.pl/szkola-podstawowa-gimnazjum/96772 skorzystania z dedykowanego Kodu Opiekuna 96772, który gwarantuje 10% rabatu składki na wszystkie ubezpieczone dzieci.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z Panem Romanem Dargaczem, tel. 602 138 800

Pliki do pobrania

Komunikat

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

[x] ZAMKNIJ