Konkurs Języka Polskiego - lista zakwalifikowanych

Zamieszczamy listę osób, które zakwalifikowały się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych od klas IV województwa pomorskiego w roku szkolnym 2018/2019. Przypominamy, że odbędzie się on 7 grudnia 2018 w SP nr 8 w Wejherowie o godz.14.

UWAGA! CASTING! UWAGA! CASTING!

Zapraszamy uczniów klas IV-VIII SP na casting do koncertu piosenek świątecznych w języku obcym,który odbędzie się w środę dnia 21 listopada 2018 roku w sali 317 o godzinie 14.00.

POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

7 listopada 2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie rozegrany został powiatowy turniej unihokeja dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci.

"OD SZKOLNIAKA DO ŻAKA"

Wystartowała już piata edycja konkursu matematycznego "OD SZKOLNIAKA DO ŻAKA" organizowanego przez Politechnikę Gdańską.Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych z klas V,VI,VII,VIII oraz klasy III gimnazjum, którzy wykazują zainteresowanie przedmiotem.

Wesprzyj 116 w akcji „Szkoły Grają”!

Jeśli są Państwo miłośnikami gier planszowych, jeśli jedna gra na półce to za mało i ciągle dokupują Państwo kolejne pozycje, to miło nam poinformować, że zostaliśmy beneficjentami akcji „Szkoły grają” organizowanej przez firmę Rebel.

Regulamin konkursu - „Szkoła Podstawowa nr 8 – łączy pokolenia”

Organizatorem konkursu jest Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 8 w Wejherowie. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas I- VIII szkoły podstawowej oraz oddziałów klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 8.

MIEJSKIE IGRZYSKA DZIECI W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

31 października 2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie rozegrany został turniej unihokeja dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Młodsze dziewczęta chciały udowodnić, że nie są gorsze od grupy dziewcząt walczących w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej i również stać je na odniesienie sukcesów.

Konkurs z geografii - lista zakwalifikowanych

Zamieszczamy listy osób, które zakwalifikowały się do II etapu Konkursu z geografii. Przypominamy, że odbędzie się on 14 grudnia 2018 w SP nr 8 w Wejherowie o godz.14.

MIKOŁAJKI DLA HOSPICJUM

Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej na rzecz Puckiego Hospicjum. Prosimy spróbuj w jesienne popołudnie uszyć kocyk, poduszkę, maskotkę lub wydziergać wdzianko na kubek. Twoją pracę przekażemy pacjentom Hospicjum z okazji mikołajek.

Podziękowania

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w charytatywna zbiórkę materiałów szkolnych dla dzieci z Kresów. Pamiętajmy, dobro zawsze wraca!