WIELKI MARATON CZYTELNICZY dla Najmłodszych

Serdecznie zapraszamy uczniów klas II i III do wzięcia udziału w VI edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla Najmłodszych „Spotkacie nowych przyjaciół”.

Wyniki części testowej OMJ

Część testowa zawodów stopnia pierwszego XIII Olimpiady Matematycznej Juniorów odbyła się 28 września 2017r. Test składał się z 15 zadań zamkniętych, z którego można było uzyskać maksymalnie 15 pkt.

Poznajemy ciekawych ludzi

25 września gościliśmy uczennicę klasy V Antoninę Pohl. Tosia zawitała do nas, aby podzielić się z młodszymi kolegami swoją wyjątkową pasją, jaką jest jazda konna, a głównie skoki przez przeszkody. Wspaniale, profesjonalnie przygotowała się do zajęć z maluchami.

Kolorowe szaleństwo

22 września klasa 3ag odebrała wreszcie swoją nagrodę! Bilet na paintball był zwieńczeniem zmagań w Tygodniu Języków Obcych.

Muzeum II Wojny Światowej

Każdego roku, 1 września obchodzimy rocznicę wybuchu II wojny światowej. Klasa 3ag postanowiła poszerzyć swoją wiedzę na temat jednego z najważniejszych wydarzeń XX wieku.

"Warzywa i owoce - nie zaszkodzi zjeść"- finał!

Zwycięska klasa 6c uczestniczyła 25 września w zajęciach przygotowanych przez Baylab, czyli laboratorium firmy Bayer.

KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS I-III ORAZ ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO „CO WIEDZĄ DRZEWA”

W związku z nadchodzącym Światowym Dniem Drzew (10.10.2017r.) zapraszamy wszystkie dzieci z klas I-III oraz z oddziału przedszkolnego naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Co wiedzą drzewa”.

XIII edycja Olimpiady Matematycznej Juniorów (2017/2018)

Zachęcam gimnazjalistów do wzięcia udziału w zawodach! Każdy finalista oraz laureat OMJ zostanie zwolniony z egzaminu gimnazjalnego z matematyki oraz przyjęty do wybranej przez siebie szkoły ponadgimnazjalnej.

UWAGA! KONKURS!

W ramach akcji „Sprzątanie świata” ogłaszamy konkurs na komiks o temacie: „Nie ma śmieci - są surowce”.

Zachęcamy do oszczędzania w SKO

Podobnie, jak w ubiegłych latach, również w tym roku działa Szkolna Kasa Oszczędności (SKO). Konto indywidualne dla ucznia zakładane w naszej szkole prowadzone jest przez Bank PKO BP. Jest to bezpłatne konto oszczędnościowe, z tygodniową kapitalizacją odsetek oraz atrakcyjnym serwisem internetowym dla uczniów.