CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

Zgodnie ze szkolną tradycją od 4 do 8 czerwca na terenie naszej szkoły przeprowadzana była akcja „Cała Polska Czyta Dzieciom”, którą uroczyście rozpoczęła głośnym czytaniem uczniom klasy IId szkoły podstawowej pani dyrektor Danuta Czernewska. Świetnie w roli lektorów sprawdzili się też uczniowie klas IId i IIe gimnazjum, którzy z wzorcowo przygotowanym czytaniem wybranych utworów odwiedzili wszystkie klasy I – III.

Bal trzecioklasistów

Uczniowie klas trzecich 13 czerwca wzięli udział w balu zorganizowanym na zakończenie pierwszego etapu edukacyjnego. Był to czas na tańce i zabawę przy muzyce, którą wspaniale dobierał wszystkim tata Marcela.

EXTRA SZKOLNA STOŁÓWKA - GŁOSUJ !!!!!!!!!!!!!!

Uwaga! Uwaga! Wracamy do gry! Głosujemy jeszcze dwie doby. Zaczynamy dziś o północy!!! Zbierzmy siły i dajmy z siebie wszystko!

Wycieczka do Skansenu we Wdzydzach Kiszewskich

W wycieczce uczestniczyły dzieci z klasy III E oraz III G.Naszym celem było poznanie dawnej architektury wsi kaszubskiej,zwiedzenie najważniejszych zabytków kultury - szkoła, kościół, młyn, stare domy…, zapoznanie z życiem i działalnością ludzi zasłużonych na Kaszubach - Tedor i Izydor Gulgowscy.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca 2018r. odbędzie się zakończenie roku szkolnego według harmonogramu:

Zawody w dwa ognie

Nasza drużyna "Ognista Ósemka" 15 czerwca w Szkole Podstawowej nr 11 wzięła udział w Międzyszkolnych Zawodach w Dwa Ognie. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali chłopcy z klas III. Po wspaniałej walce i sportowej rywalizacji zajęliśmy II miejsce.

Jak wygląda muzyka?

Czy dźwięki są nam potrzebne na co dzień? A może od święta? Do jedzenia, do skakania, do spania czy do śpiewania? Może potrzebują ich tylko dzieci? Albo tylko dorośli?...

Ostatnie spotkanie koła CCC

We wtorek 19 czerwca 2018 szkolne koło CCC uczestniczyło w zorganizowaniu integracyjno-edukacyjnego pikniku dla dzieci z Punktu Przedszkolnego "Mali Artyści" w Wejherowie.

Spotkaliśmy nowych przyjaciół

W środę 13 czerwca b.r. w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbyła się uroczysta gala – zakończenie VI edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla Najmłodszych „Spotkacie nowych przyjaciół”.

Szlakiem Piastowskim

W dniach 13-15 czerwca 2018 r uczniowie klasy 7 a i 7 d wraz z wychowawcami i opiekunami podróżowali Szlakiem Piastowskim.