Kolejny sukces Konrada

Uczeń klasy 8a - Konrad Stawicki odniósł kolejny sukces w boksie. Dnia 27 kwietnia 2019 r  w Starogardzie Gdańskim odbyły się Eliminacje do Ogólnopolskiej olimpiady Młodzieży, gdzie Konrad zajął I miejsce i zapewnił sobie udział w Mistrzostwach Polski.

Konsultacje

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 serdecznie zapraszają na konsultacje, które odbędą się 8 - 9 maja 2019 zgodnie z harmonogramem:

Konkurs ZUCH – znamy wyniki!

Mamy przyjemność poinformować, że w tegorocznej edycji konkursu „Zuch” dla uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej, organizowanej przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie mamy aż 10 laureatów.

FINAŁ WIELKIEGO MARATONU CZYTELNICZEGO W lustrze książki

Wyniki 8. edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2018/2019 W LUSTRZE KSIĄŻKI ogólnopolskiego konkursu czytelniczego pod Patronatami Honorowymi Pomorskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Gdańska.

UWAGA !

Informujemy, że 2 maja, w związku z brakiem zgłoszeń od rodziców, w szkole nie odbędą się zajęcia opiekuńcze.

Szybciej wpłacasz więcej otrzymujesz

WYNIKI KONKURSU „Szybciej wpłacasz więcej otrzymujesz” promującego Fundusz Rady Rodziców w Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie w roku szkolnym 2018/19:

Dzień z eksperymentami w klasie IC

Zainspirowani działaniami uczniów z klasy II b, także spróbowaliśmy sprawdzić właściwości wody. Posłużyły nam do tego eksperymenty, które wytłumaczyły uczniom, czym jest objętość, gęstość oraz rozpuszczalność.

TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

W piątek 5 kwietnia 2019r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 odbyły się eliminacje miejskie turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Zastępstwa

Prosimy uczniów i rodziców o dokładne sprawdzenie w dzienniku elektronicznym planu lekcji i zaplanowanych zastępstw na poniedziałek 29.04.

Nabór do klasy sportowej

Przypominamy, że trwa rekrutacja do klasy 4 oddziału sportowego z ukierunkowaniem piłka koszykowa. Wnioski należy składać w sekretariacie szkoły do 30 kwietnia 2019r. Próba sprawnościowa odbędzie się 6 maja o godz.14.00.