II edycja Wojewódzkiego Konkursu Logopedycznego „Rymowanki na dżdżyste poranki”

Uczniowie naszej szkoły zachęceni przez panią logopedę Aleksandrę Łagę i nauczycielki klasy integracyjnej Joannę Piasecką i Magdalenę Jasnowską napisali piękne prace, pełne rymów i łamańców językowych.

Dzień Patrona Szkoły

Tradycyjnie, w ostatni piątek miesiąca kwietnia (29.04.2011 r.) obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona.

Przydział do klas uczniów, którzy nie wyjeżdżają na wycieczki klasowe

Certyfikat "Szkoła z klasą" dla Gimnazjum i Szkoły Podstawowej

Egzamin na kartę motorowerową w Gimnazjum nr 3 w Wejherowie

REGULAMIN EGZAMINU NA KARTĘ MOTOROWEROWĄ.

Finał I Powiatowego Konkursu Europejskiego

Dnia 30 marca 2011 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego odbył się finał I Powiatowego Konkursu Europejskiego.

Dzień Otwarty Szkoły

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Gimnazjum nr 3 im. Martyrologii Piaśnicy w Wejherowie, zapraszają uczniów klas szóstych wraz z rodzicami i wychowawcami na Dzień Otwarty Szkoły.

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2010/2011

8 kwietnia 2011 r. w Liceum Jezuitów w Gdyni odbyło się wręczenie uczniom zaświadczeń o uzyskaniu tytułu laureata konkursów przedmiotowych.

Światowy Dzień Romów

8 kwietnia przypada Światowy Dzień Romów. Obchodzony jest on w rocznicę I Światowego Kongresu Romów, który odbył się w 1971 roku w Londynie. Kongres ten zainaugurował działalność Światowej Rady Romów. Wtedy też zwrócono się do krajów członkowskich Organizacji Narodów Zjednoczonych, aby uznały Romów za mniejszość narodową.

Komisja przyznała nagrody w odpowiednich kategoriach wiekowych.
Konkurs plastyczny

Dnia 24 marca 2011 r. odbył się w Wejherowie konkurs plastyczny na szczeblu powiatowym, pod patronatem Inspektora Obrony Cywilnej Urzędu Miasta Wejherowa. Dwóch uczniów naszej szkoły zostało nagrodzonych za nadesłane prace.