PODRĘCZNIKI na rok szkolny 2010/2011

Publikujemy listę podręczników jakie będą obowiązywały uczniów w naszej szkole podstawowej i naszym gimnazjum.

Kolejny sukces uczniów Gimnazjum nr 3 w Wejherowie

W Kwidzynie odbył się finał wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego organizowanego przez Coca-Colę. W tegorocznych rozgrywkach bierze udział ponad 3000 drużyn szkolnych z całej Polski.

Mamy brązowy medal!

„Brązowi” piłkarze z Gimnazjum nr 3 w Wejherowie. Duży sukces odniosła drużyna piłki nożnej Gimnazjum nr 3 w Wejherowie podczas rozegranych w Kwidzynie finałów Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży.

Konkurs piosenki angielskiej

13 maja 2010 roku w Redzie odbył się III Wojewódzki Konkurs Poezji i Dramy Angielskiej „English Poetry and Drama Contest”.

Dzień Otwarty Gimnazjum nr 3

Nasze gimnazjum co roku organizuje Dzień Otwarty dla szóstoklasistów, który jest okazją do bliższego poznania naszej szkoły. W tym roku Dzień Otwarty został zorganizowany w piątek - 30 kwietnia.

Nasi najlepsi!

12 kwietnia odbyło się w Gdańsku wręczenie przez kuratora tytułu laureata olimpiad przedmiotowych.

Nadanie imienia Gimnazjum

30 kwietnia2009r. odbyła się uroczystość nadania imienia Gimnazjum nr 3 oraz sztandaru.Od tej chwili nosi imię Martyrologii Piaśnicy.

Obchody 50-lecia szkoły

Jubileusz naszej szkoły 22 maja odbyły się uroczystości z okazji 50 lecia naszej szkoły. - 50 lecie Szkoły Podstawowej - 10 lecie Gimnazjum nr 3 - 5 lecie pływalni

Konsultacje

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 serdecznie zapraszają na konsultacje dla rodziców, które odbędą się 12 grudnia 2017r.