Wiadomości SU-SP

W październiku Zarząd Samorządu Szkoły Podstawowej omawiał plan imprez i konkursów, które odbędą się w  roku szkolnym 2012/2013. Oto efekty!

Najpiękniejsza praca świąteczna

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie na najpiękniejszą pracę świąteczną. Czekamy na wasze piękne, oryginalne, interesujące i technicznie doskonale wykonane prace.

Poznaj moc oszczędzania w SKO

Szkolne Kasy Oszczędności, czyli najstarszy i największy w Polsce program edukacji finansowej rozpoczął swoją działalność w naszej szkole.

Wielkie sprzątanie

W poniedziałek 29 października klasa II integracyjna wykorzystując piękną, słoneczną, jesienną pogodę, wybrała się na "stary"wejherowski cmentarz.

III Pomorski Konkurs Krasomówczy rozstrzygnięty

W miniony piątek, tj. 26.10. 2012 r. w siedzibie PTTK w Gdańsku odbyła się kolejna edycja konkursu krasomówczego, którego ideą jest rozbudzanie zamiłowania do pięknego i sugestywnego mówienia oraz kształtowanie umiejętności poprawnego, jasnego i logicznego formułowania myśli.

Kolejne kilometry za nami

Dzieci ze SKT przeszły kolejne kilometry Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Z uśmiechem na ustach, mapą w rękach przemierzyły wejherowskie trasy turystyczne, dochodząc do Parku im. Aleksandra Majkowskiego, w którym wykonały rajdowe zadania.

Spotkania

Wspaniała zabawa, świetnie przygotowane konkursy, taniec i dobra muzyka to tylko nieliczne atuty dyskoteki, którą uczniowie V C zorganizowali pod opieką wychowawcy klasy i p. Eweliny Brzeskiej.

Konkursy przedmiotowe

Drodzy uczniowie, przypominamy, że w listopadzie odbędą się szkolne etapy konkursów przedmiotowych organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty. Terminy poszczególnych konkursów znajdują się w załączniku poniżej, a także na stronie www.kuratorium.gda.pl

Bajkowy Bal Przebierańców

24.10.2012r. w świetlicy szkolnej odbył się Bajkowy Bal Przebierańców. Dzieci w różnorodnych przebraniach tańczyły i brały udział w konkursach z nagrodami. Częstowały się też przygotowanymi dla nich smakołykami. Zabawa była bardzo udana.

Spotkanie z policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji

12.10.2012r i 16.10 2012r. dzięki uprzejmości Pana Komendanta mł. insp. Krzysztofa Lawer oraz funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, Monika Jezierska zorganizowała dla uczniów klas 0 Szkoły Podstawowej Nr 8 w Wejherowie, spotkanie mające na celu przybliżenie dzieciom zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowy jak i w życiu codziennym.