Międzyszkolny Przegląd Piosenki Dziecięcej "Cztery Pory Roku - Jesień"

Dnia 20 listopada 2010 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Rumi odbył się Międzyszkolny Przegląd Piosenki Dziecięcej "Cztery Pory Roku - Jesień".

Wizyta domowa u twórczyni haftu szkoły wejherowskiej Anny Konkel  (11.03.2006)
Koło regionalne "Remus"

Rozpoczęło swoją działalność 6 października 1998 r. W  zajęciach uczestniczą uczniowie klas I - III, opiekunem koła jest mgr Gabriela Kitowska. Uczniowie poznają najbliższe środowisko i specyfikę swojego regionu (warunki przyrodniczo-geograficzne, kaszubskie zwyczaje i obrzędy, pieśni, język kaszubski, ciekawych ludzi związanych z kulturą Kaszub) biorą udział w różnorodnych konkursach regionalnych i zdobywają nagrody, uczestniczą w wycieczkach po naszym mieście i okolicy, opiekunka prowadzi kronikę kółka i wspólnie z uczniami redaguje gazetkę szkolną o tematyce regionalnej.

Konkurs plastyczny

13 stycznia w ratuszu ogłoszono wyniki konkursu plastycznego dla przedszkolaków, klas 0 oraz klas I-III szkół podstawowych na temat „Zimowe przygody Pani Żyrafy”

Bal karnawałowy

Dnia 13.01.2011r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. W balu brały udział dzieci z klas 0-1.

Przedstawienie Jasełkowe

Na spotkaniu semestralnym z rodzicami w dniu 12 stycznia 2011r. uczniowie klasy I d integracyjnej SP przedstawili klasowe „Jasełka” przygotowane pod kierunkiem pań: Małgorzaty Rogowskiej i Małgorzaty Hallmann.

Wyniki rejonowego konkursu biologicznego

Podajemy uzyskane punkty w konkursie rejonowym z biologii.

Wolontariusze podczas XIX Finału WOŚP
WOŚP 2011

09 stycznia braliśmy udział w XIX Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już po raz szósty zbieraliśmy datki na sprzęt medyczny dla potrzebujących najmłodszych.

Wyniki Małego Konkursu Polonistyczno-Historycznego

Przedstawiamy wyniki Konkursu Polonistyczno Historycznego dla szkół Podstawowych-rejon

Wyniki rejonowego konkursu geograficznego

Podajemy uzyskane punkty w konkursie rejonowym z geografii.

Wyniki rejonowego konkursu języka polskiego dla uczniów gimnazjum

Podajemy wyniki konkursu języka polskiego 2010/2011 rejon.