"Podłączeni – Połączeni" Szkoła z klasą 2.0 - III edycja 2012/2013

Ponad 170 nauczycieli i szkolnych koordynatorów programu przyjechało 15 listopada 2012r. do Warszawy na konferencję „Nauczycielka i nauczyciel 2.0”. Naszą szkołę reprezentowały dwie panie koordynatorki Iwona Lotka i Marzena Ryńska.

Gimnazjaliści też potrafią się bawić!

Udowodnili to podczas piątkowej dyskoteki. Ich tańcom towarzyszyły andrzejkowe wróżby. Miedzy innymi można było sprawdzić imię swojej przyszłej drugiej połówki oraz otrzymać wróżbę od … czarownicy!

Jesienna dyskoteka charytatywna

22 listopada wieczorem odbyła się dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 8. Jej celem, oprócz samej zabawy, była zbiórka rzeczy potrzebnych mieszkańcom schroniska dla zwierząt w Dąbrówce do przetrwania zimy.

MISTRZ MATEMATYKI - KONKURS DLA KL. IV

Poniżej znajduje się lista osób, które zakwalifikowały się do II etapu. II etap odbędzie się 3 XII 2012 roku o godzinie 14.00 w sali 310. Prosimy o punktualne przybycie i zabranie ze sobą długopisu oraz przyborów geometrycznych.

UWAGA!

Konkurs na najpiękniejsze jesienne drzwi rozstrzygnięty!

Pomysł Zarządu Samorządu Uczniowskiego szkoły podstawowej wzbudził wielkie zainteresowanie wśród uczniów naszej szkoły. Do konkursu przyłączyli się także uczniowie niektórych klas gimnazjum.

SU Gimnazjum

Zarząd Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum nr 3 ogłasza: W listopadzie i grudniu dbamy o siebie i innych!

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego Konkursu Geograficznego.

Czerwonym szklakiem w „Orłowiczu”

Tym razem SKT, które powiększyło się o śmiałków z klasy V D i opiekuna – p. Dorotę Tandek, udało się do Gdyni, aby wziąć udział w XXX Młodzieżowym Rajdzie im. dr Mieczysława Orłowicza.

Dzieci klas V w gdyńskiej bazie lotnictwa Marynarki Wojennej

9 listopada 2012 uczniowie klasy V C wraz z dziewczynkami z klasy V E należącymi do Szkolnego Kółka Turystycznego udali się pod opieką wychowawcy klasy i p. Kaliny Olszewskiej – Dominik do Gdyni (Babie Doły), aby wziąć udział w III Młodzieżowej Sesji Krajoznawczej.