Ic
Czwartoklasiści czytają Pierwszakom

Uczniowie z 4 klasy integracyjnej: Mikołaj Otrocki, Kajetan Ruth, Mikołaj Chachaj, Liwia Struk, Karolina Domagała raz w miesiącu czytają Maluchom z klasy 1 integracyjnej.

Medale z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października 2011r. w Dworze Artusa w Gdańsku z okazji Dnia Edukacji Narodowej, zasłużonym pracownikom oświaty woj. pomorskiego, zostały wręczone odznaczenia państwowe

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na spotkania z rodzicami, które odbędą sie 26 października 2011r.

Zdjęcie1
Święto Edukacji Narodowej

Święto Edukacji Narodowej to szczególny czas, kiedy możemy wyrazić swoją wdzięczność nauczycielom za trud włożony w wychowanie i edukację.

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 13.10.2011 r. gościliśmy w naszej szkole zespół OLD STARS z Koszalina. W tym roku obchodzą swój 15 Jubileusz. Początkowo ich program miał charakter ekologiczny: „Na betonie kwiaty nie rosną”. Od około 10 lat myślą przewodnią zespołu jest program profilaktyczny zapobiegający narkomani: „ Muzyka łagodzi obyczaje – narkotyki zabijają”.

NADCHODZI KONIEC EPOKI KREDY W ZESPOLE SZKÓŁ NR 3 W WEJHEROWIE!!

Nadchodzi koniec epoki kredy w Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie. Świadczą o tym nie tylko pojawiające się w naszych salach kolejne tablice multimedialne, projektory i komputery.

Koło Młodzi Przedsiębiorcy - wczoraj i dziś

Narodowy Bank Polski we współpracy z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości powołał do życia w 2006 r. Klub Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS. Nasze gimnazjum na mocy decyzji Dyrektora Pana Mirosława Sildatke i Rady Pedagogicznej włączyło się w jego działalność w roku szkolnym 2007/2008.

Klasa 1c w bibliotece
Pierwszaki w bibliotece

Klasa 1 integracyjna zaczęła comiesięczne spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Kampania Sadzenia Żonkila

Kampania Sadzenia Żonkila to wewnątrzszkolna akcja, w którą zaangażowani są uczniowie Gimnazjum nr 3. Główną inspiracją do jej powzięcia stał się VI Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej, który w tym roku przypada 8 października.

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

14.10.2011 r. był dla naszych pierwszaków dniem pełnym wrażeń. O godzinie 10.00 rozpoczęła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. Na widowni hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 licznie zasiedli rodzice naszych pierwszaków, jak również sami zainteresowani, których przywitała pani dyrektor Elżbieta Rohraff.