OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - roboty budowlane

Dzień Patrona Szkoły

Tradycyjnie, w ostatni piątek miesiąca kwietnia (29.04.2011 r.) obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona.

Komunikat dla rodziców

Komunikat dla rodziców uczniów, którzy w roku szkolnym 2011/2012 rozpoczną naukę w klasie pierwszej Szkoły Podstawowej nr 8.

Spotkanie z rodzicami

Spotkanie informacyjne dla rodziców, którzy złożyli wnioski wyrażające wolę, by ich dzieci uczestniczyły w zajęciach języka kaszubskiego.

Spotkanie laureatów i medalistów

Spotkanie Dyrektora Szkoły z rodzicami i uczniami – laureatami konkursów oraz sportowcami – medalistami

II edycja Wojewódzkiego Konkursu Logopedycznego „Rymowanki na dżdżyste poranki”

Uczniowie naszej szkoły zachęceni przez panią logopedę Aleksandrę Łagę i nauczycielki klasy integracyjnej Joannę Piasecką i Magdalenę Jasnowską napisali piękne prace, pełne rymów i łamańców językowych.

Dzień Patrona Szkoły

Przydział do klas uczniów, którzy nie wyjeżdżają na wycieczki klasowe

Certyfikat "Szkoła z klasą" dla Gimnazjum i Szkoły Podstawowej

Egzamin na kartę motorowerową w Gimnazjum nr 3 w Wejherowie

REGULAMIN EGZAMINU NA KARTĘ MOTOROWEROWĄ.