Konkurs dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych

Fundacja Wspólnota Gdańska wraz z partnerami, po raz szósty ogłasza ogólnopolski konkurs dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych. W związku z nadchodzącymi Mistrzostwami Europy w piłce nożnej oraz Letnimi Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie tematem tegorocznego konkursu pod hasłem "Sport" będzie szeroko rozumiana kultura fizyczna, współzawodnictwo ...

MŁODZI RECYTATORZY NA START!

27 lutego 2012r.( poniedziałek) o godzinie 14.00 odbędzie się KONKURS RECYTATORSKI POEZJI POLSKIEJ

Sukcesy naszych uczniów

Z przyjemnością informujemy, że aż 20 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do wojewódzkich etapów konkursów przedmiotowych. Serdecznie gratulujemy uczniom i ich nauczycielom! Życzymy dalszych sukcesów!

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na spotkania z rodzicami, które odbędą sie 15 lutego 2012r.

W krainie Św. Mikołaja

18.01.2012 r. w ratuszu ogłoszono wyniki konkursu plastycznego dla przedszkolaków, klas 0 oraz klas I-III szkół podstawowych na temat „W krainie Św. Mikołaja”. II miejsce zdobyła Małgorzata Naczk z klasy 0 C, której wychowawcą jest p. Marta Wegner. Uczennicy gratulujemy!!!!

Dzień Babci i Dziadka

Energia, Niebo, Słońce

25 stycznia 2012 r. uczniowie klasy V c odwiedzili Centrum Naukowe „Hewelianum” w Gdańsku. Tam obejrzeliśmy interaktywną ekspozycję zatytułowaną „Energia, Niebo, Słońce”, rozmieszczoną w dwóch pracowniach, mianowicie w „Pracowni Energii” i w „Pracowni Nieba”.

Uwaga!

Dnia 26.01.2012r. obowiazuje zmieniony rozkład dzwonków.

Dzieci z panią Magdaleną Chełminiacką
Zabawa Karnawałowa w świetlicy szkolnej

19.01.2012r. jak co roku w świetlicy szkolnej odbyła się Zabawa Karnawałowa. Dzieci w różnorodnych przebraniach bawiły się przy muzyce, brały udział w różnych konkursach, w których zwycięzcy zdobywali słodkie upominki. W czasie zabawy dzieci częstowały się owocami, ciastkami i innymi smakołykami

Mistrz rachunków