Finał powiatowego konkursu z języka angielskiego "English Super Bowl"

Dnia 19 kwietnia 2011r. w Redzie odbył się finał powiatowego konkursu z języka angielskiego "English Super Bowl".

Wojewódzki Konkurs "Poznajmy las: zwierzęta naszych lasów - owady"

Dnia 11 maja 2011r. w Gimnazjum im. Adama Loreta w Łęczycach odbył się Wojewódzki Konkurs "Poznajmy las: zwierzęta naszych lasów- owady". Wzięło w nim udział 75 uczniów z blisko 30 szkół całego województwa.

Hmm, cóż to może być...
Turniej Wiedzy Leśnej

W dniu 07.05.2011 (sobota) Nadleśnictwo Wejherowo zorganizowało VIII Edukacyjny Festyn Leśny.

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - roboty budowlane

Dzień Patrona Szkoły

Tradycyjnie, w ostatni piątek miesiąca kwietnia (29.04.2011 r.) obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona.

Komunikat dla rodziców

Komunikat dla rodziców uczniów, którzy w roku szkolnym 2011/2012 rozpoczną naukę w klasie pierwszej Szkoły Podstawowej nr 8.

Spotkanie z rodzicami

Spotkanie informacyjne dla rodziców, którzy złożyli wnioski wyrażające wolę, by ich dzieci uczestniczyły w zajęciach języka kaszubskiego.

Spotkanie laureatów i medalistów

Spotkanie Dyrektora Szkoły z rodzicami i uczniami – laureatami konkursów oraz sportowcami – medalistami

II edycja Wojewódzkiego Konkursu Logopedycznego „Rymowanki na dżdżyste poranki”

Uczniowie naszej szkoły zachęceni przez panią logopedę Aleksandrę Łagę i nauczycielki klasy integracyjnej Joannę Piasecką i Magdalenę Jasnowską napisali piękne prace, pełne rymów i łamańców językowych.

Dzień Patrona Szkoły