Klasa 1c w bibliotece
Pierwszaki w bibliotece

Klasa 1 integracyjna zaczęła comiesięczne spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Kampania Sadzenia Żonkila

Kampania Sadzenia Żonkila to wewnątrzszkolna akcja, w którą zaangażowani są uczniowie Gimnazjum nr 3. Główną inspiracją do jej powzięcia stał się VI Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej, który w tym roku przypada 8 października.

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

14.10.2011 r. był dla naszych pierwszaków dniem pełnym wrażeń. O godzinie 10.00 rozpoczęła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. Na widowni hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 licznie zasiedli rodzice naszych pierwszaków, jak również sami zainteresowani, których przywitała pani dyrektor Elżbieta Rohraff.

Ślubowanie klas pierwszych

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

Wejherowo: Prace remontowo budowlane w budynkach administrowanych przez Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie przy ul. Nanickiej 22. Numer ogłoszenia: 325962 - 2011; data zamieszczenia: 08.10.2011. OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane

VII OLIMPIADA MATEMATYCZNA DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM 2011/12

Celem zawodów Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów jest rozbudzanie zamiłowania do matematyki wśród młodzieży szkół gimnazjalnych, wyszukanie uczniów zainteresowanych matematyką, kształtowanie umiejętności samodzielnego zdobywania wiedzy oraz stymulowanie aktywności poznawczej młodzieży uzdolnionej.

Przydział sal na zebrania z rodzicami - środa, tj. 14.09.2011r.

Klasy II gimnazjum i V - VI szkoły podstawowej - godz. 17.00 Klasy I i III gimnazjum i IV szkoły podstawowej - godz. 18.00 Klasy I - III szkoły podstawowej 15 września (czwartek) wg odrębnego harmonogramu

Godziny rozpoczęcia roku szkolnego 2011

Komunikat dla uczniów

Komunikat dla uczniów, którym wyznaczono egzamin poprawkowy.

Komunikat dla nauczycieli

Komunikat dla nauczycieli Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie dotyczący terminu posiedzenia Rady Pedagogicznej.