Konsultacje

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 serdecznie zapraszają na konsultacje dla rodziców, które odbędą się 16-17 października 2017r.

Wybory do SU

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 8 im. Martyrologii Piaśnicy w Wejherowie to wszyscy uczniowie szkoły. 6 października 2017r. wybrali oni swoich przedstawicieli, którzy stworzyli Zarząd Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 8. W wyborach uczestniczyło 715 uczniów. Nieprawidłowo oddano 13 głosów.

Święto Ziemniaka

W ramach zajęć j. kaszubskiego uczniowie obchodzili w minionym tygodniu Święto Ziemniaka. Jak co roku uczciliśmy jesienne zbiory, rozmawialiśmy na temat historii tradycyjnych, ziemniaczanych potraw a następnie uczniowie wykonali ziemniaczane stwory.

Uroczystości w Piaśnicy

W niedzielę 1.10.2017r. jak co roku, odbyły się uroczystości ku czci osób pomordowanych w Piaśnicy. Wzięły w nich udział setki prywatnych osób, przedstawiciele różnych organizacji, a przede wszystkim delegacje z tutejszych szkół w tym uczniowie i nauczyciele wraz z dyrekcją naszej szkoły.

KOCHANI MARATOŃCZYCY Z KLAS 4-6!

Przepraszamy, ale do wczorajszej informacji o maratonie wkradł się błąd. Spotykamy się 11 października o godzinie 14.15 w sali 20.

Witaj nowy roku szkolny !

Wakacje dobiegły końca. W naszej świetlicy znów gwar i zabawa.

„Let’s do it”

W dniach 23-29 września młodzież z klas drugich gimnazjalnych wzięła udział w projekcie „Let’s do it” finansowanym z funduszy Unii Europejskiej.

KOCHANI MARATOŃCZYCY Z KLAS 4-6!

Zaczynamy tegoroczną przygodę z książkami. Zapraszamy na pierwszy test Wielkiego Maratonu Czytelniczego dotyczący lektury pt. „Mówcie mi, Bezprym”.

MISTRZOWIE ORTOGRAFII Z KLAS CZWARTYCH!!!

Zachęcamy Was do udziału w konkursie pt. „Mistrz Ortografii”. Waszym zadaniem będzie rozwiązywanie zadań związanych ze znajomością zasad ortograficznych. Zdobywca największej liczby punktów ze wszystkich testów otrzyma nagrodę.

Mistrzostwa Wejherowa w sztafetowych biegach przełajowych

04.10.2017 r. odbyły się „Mistrzostwa Wejherowa w sztafetowych biegach przełajowych”. W danej kategorii - klasy gimnazjalne oraz siódme klasy szkoły podstawowej-każda z drużyn liczyła po 10 uczestników.