Wesoła Ósemka

Uwaga Maratończycy z klas 7-8!

Zapraszam Was na 4 etap maratonu 20 stycznia 2021r. o godzinie 15.15. Test zamieszczony zostanie jak zwykle na Teams. Przypominam, że czytamy: "Pościg za czarną hondą" Kazimierza Szymeczki. Tytuł lektury V etapu zostanie podany 8 stycznia 2021 r. na stronie szkoły.

Wizyta Mikołaja w przedszkolu

8 grudnia do naszego przedszkola przybył Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci zebrały się na szkolnym boisku, żeby przywitać Mikołaja i jego psi zaprzęg. Dzieci bawiły się wspólnie z Mikołajem, śpiewały dla niego piosenki i wysłuchały historii o bohaterskich psach. Następnie Mikołaj odwiedził każdą grupę i wręczył dzieciom prezenty.

Uwaga Maratończycy z klas 4-6!

Jak wiadomo, ferie zimowe odbędą się w innym terminie niż planowano na początku roku szkolnego. Mimo to organizatorzy konkursu nie przysłali (jak dotąd) żadnej informacji o zmianie terminu 4. testu, który powinniśmy otrzymać na początku stycznia. W związku z tym 4. test maratonu odbędzie się 7 stycznia 2021r. o godzinie 13.00 w takiej samej formie jak ostatnio.

Spotkanie pełne zabaw i quizów

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia mamy dla Was niespodziankę. Klasa VII A wraz z wychowawcą zaprasza Was na świąteczne spotkanie pełne zabaw i quizów. Znajdźcie wszystkie ukryte zadania!

Bo ważny jest każdy człowiek... :)

Klasa 1 f nie jest klasą integracyjną, ale w naszej klasie dużo mówi się o niepełnosprawnościach. Empatia, szacunek i zrozumienie dla drugiej osoby to najważniejsze tematy w procesie edukacyjnym.

ŚWIĄTECZNA MATEMATYKA - Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie !!!

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 4-8. Należy wykonać rebus, łamigłówkę lub krzyżówkę matematyczną. Tematem jest okres Świąt Bożego Narodzenia. Pracę należy wykonać w formie rysunku, plakatu, wyklejanki, lapbooka . Następnie zrobić zdjęcie i wysłać na adres mailowy dagmara.kupska2020@wp.pl do 24 XII 2020.

Multimedialny konkurs na kartkę świąteczną!

Drodzy Uczniowie klas 2 i 3. Wiemy, że zajęcia komputerowe sprawiają Wam wiele radości dlatego serdecznie zapraszamy do multimedialnego konkursu na kartkę świąteczną! Pracę należy przygotować w dowolnym edytorze graficznym (np.Paint)

Drodzy Maratończycy 7-8 !

Drodzy Maratończycy 7-8 „W lustrze książki”! Za Wami trzeci etap maratonu. Doskonale poradziliście sobie z lekturą, o czym świadczą poniższe wyniki. Przypominam, ze w grudniu czytamy - Kazimierz Szymeczko „ Pościg za czarną hondą”.

Wyniki Maratonu Czytelniczego

Drodzy Maratończycy, 4 grudnia odbył się kolejny Maraton Czytelniczy przeprowadzony w formie zdalnej. Gratulujemy uzyskania świetnych wyników, z którymi możecie się zapoznać, otwierając poniższy plik. Cieszymy się, że książka Katarzyny Kieleckiej tak bardzo się Wam podobała.

Uwaga, Maratończycy z klas 7-8!

Zapraszamy Maratończyków z klas 7 i 8 w poniedziałek, 7 grudnia 2020r. o godzinie 15.00 na test, który znajdziecie na grupie utworzonej w Teams.