Spotkajcie nowych przyjaciół

Serdecznie zapraszamy Was mali czytelnicy z klas II i III szkoły podstawowej do wzięcia udziału w VII edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla Najmłodszych „Spotkacie nowych przyjaciół”.

Zaproszenie dla Książkowych Moli

Zapraszamy Mole Książkowe z klas 4-6 do udziału w tegorocznej edycji Maratonu Czytelniczego. Konkurs odbywa się pod hasłem: „Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca”.

WIELKI MARATON CZYTELNICZY W lustrze książki

Zapraszam miłośników książek do udziału w ósmej edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego "W LUSTRZE KSIĄŻKI" przeznaczonego dla uczniów VII-VIII klasy SP oraz uczniów III gimnazjum.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 3  września według harmonogramu:

Egzaminy poprawkowe

Egzaminy poprawkowe odbędą się 27 i 28 sierpnia 2018r. według harmonogramu:

Wakacje, znowu są wakacje ...

Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły się wakacje – czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy, by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne.

„ÓSEMKA - w kraju i na świecie”

Organizatorem konkursu jest Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 8 w Wejherowie.

Koniec roku szkolnego

22 czerwca świętowaliśmy uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Dla uczniów trzecich klas gimnazjalnych był to jednocześnie ostatni dzień w naszej szkole.

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

18 czerwca w Szkole Podstawowej nr 8 odbyła się XXI edycja NAJLEPSZYCH Z NAJLEPSZYCH.Wśród zaproszonych gości znaleźli się rodzice stypendystów, laureatów i zwycięzców różnorakich konkursów oraz wyróżnieni uczniowie.

Szkoła na kołach - głosuj!

W wykazie projektów pozytywnie zakwalifikowanych przez komisję ds.Budżetu Obywatelskiego 2018 znalazł się projekt „Szkoła na kołach”(pozycja O00004). Projekt ma na celu mobilizowanie dzieci, młodzieży oraz dorosłych mieszkańców do aktywności sportowej, zwiększenie liczby osób poruszających się w ruchu miejskim na rowerach oraz propagowanie tego środka komunikacji.