Gratulacje dla stypendystów!

18 grudnia 2017 r. w gmachu Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku zostały wręczone stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego na rok szkolny 2017/2018 przyznawane ze środków europejskich uczniom szczególnie uzdolnionym.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „KARTKA BOŻONARODZENIOWA”

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie. Prace były bardzo ciekawe, wykonany różnorodnymi technikami i zachwyciły wszystkich oglądających. W związku z tym bardzo trudno było wybrać zwycięzców. Po długich naradach, 20 grudnia komisja dokonała wyboru.

XIII Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek „Nasze Boże Narodzenie”

16 grudnia 2017 r. w Szkole Podstawowej w Sadlinkach odbył się XIII Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek „Nasze Boże Narodzenie”.

Świąteczne spotkanie

19 grudnia 2017 roku odbyło się już tradycyjne spotkanie rodziców i uczniów klasy 7C, by wspólnie celebrować świąteczną atmosferę.

Liga Geograficzna - etap II

Wszystkich serdecznie zapraszamy do zmierzenia się z zadaniami II etapu (atmosfera) Ligi Geograficznej, który należy rozwiązać najpóźniej do 5 stycznia 2018 roku.

Dzień Pluszowego Misia – podsumowanie

Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom i nauczycielom oraz rodzicom, zaangażowanym w tegoroczną akcję Dnia Pluszowego Misia na rzecz podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Uprawnienie do przejazdów bezpłatnych dla uczniów szkoły podstawowej

Od dnia 01 stycznia 2018 roku wprowadzone zostaje w wejherowskiej komunikacji miejskiej nowe uprawnienie do przejazdów bezpłatnych dla dzieci szkół podstawowych z Wejherowa, Redy i Luzina.

Kiermasz! Kiermasz!

12 grudnia 2016r.od godziny 16.00 oraz 13.12 od godz.8.00 w budynku szkoły przy ul.Nanickiej 22 odbędzie się Szkolny Kiermasz Świąteczny.

Konsultacje

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 serdecznie zapraszają na konsultacje dla rodziców, które odbędą się 12 grudnia 2017r.

AKCJA CZEKOLADA! POMAGAMY POTRZEBUJĄCYM.

Zbiórka słodyczy do piątku 15 grudnia w świetlicy szkolnej.