Wycieczka do Chmielna

5 czerwca klasy: 1b i 1d pojechały na wycieczkę do Chmielna. W gospodarstwie agroturystycznym „U chłopa”, w pięknym otoczeniu niedaleko jeziora wzięły udział w warsztatach ekologiczno – plastycznych. Zgodnie z instrukcją wykonały rozmaite ptaszki z siana. Później uczestniczyły w przejażdżce wozem drabiniastym.

Mali Komandosi

11 czerwca uczniowie klasy Ie i IIa wybrali się na wycieczkę do Grąbkowa, gdzie uczestniczyli w zajęciach terenowych. Na miejscu pod okiem doświadczonych dowódców mogli spróbować swoich sił pokonując lęk i nieśmiałość.

Lubimy pomagać!

Na początku czerwca w naszej szkole została zorganizowana akcja charytatywna na rzecz Schroniska dla zwierząt w Dąbrówce. Uczniowie przynieśli karmę, miski, koce, obroże oraz zabawki dla psów i kotów. Wszystkie te rzeczy zostały przekazane w poniedziałek 11.06.2018 roku

Rak "n"Roll. Daj Włos!

Dziewczynki z klasy IIIe tuż po Komunii Świętej zdecydowały z rodzicami, że oddadzą swoje włosy dla osób, które ich nie mają ze względu na chorobę. W akcji może wziąć udział każdy: mały / duży / on / ona – każdy, kto ma min. 25 cm włosów do ścięcia i zmieniając swój wygląd chce zrobić coś dobrego dla innych.

Wizyta w Gdyni

W ubiegłym tygodniu dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły gdyńską manufakturę cukierków „CiuCiu”. Zerówkowicze mieli okazję obejrzeć jak powstają smakowite cukierki i lizaki.

Zwycięstwo trzecioklasistów

8 czerwca br. odbył się XI Międzyszkolny Turniej Wiedzy Interdyscyplinarnej. Naszą szkołę reprezentowała drużyna, w skład której wchodzili uczniowie kl. IIIg: Aleksandra Fragel, Katarzyna Grzelewska i Natan Waldowski.

Z wizytą w wojsku

Z okazji Dni Otwartych Koszar, 6 czerwca 2018r. klasy IIa, Id, IIIe oraz grupy Oa, Ob udały się do wejherowskiej Jednostki Wojskowej. Czekały tam na dzieci liczne atrakcje przygotowane przez żołnierzy.

POLSKA AKADEMIA DZIECI – maj 2018

Za nami ostatnie spotkanie w ramach Polskiej Akademii Dzieci. Tym razem wysłuchaliśmy wykładu Agnieszki Warczak „ Dziecko w łonie matki”. Przedstawiła nam rozwój dziecka w poszczególnych miesiącach ciąży.

Piknik Świetlików

W środę 30 czerwca na terenie ogródków działkowych odbył się coroczny piknik dla naszych świetlików. Ideą przewodnią jest integracja na świeżym powietrzu i propagowanie zdrowego stylu życia i odżywiania. Podczas zabaw i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, dopisywało piękne słońce.

Międzyszkolny konkurs "Matematyczny Ekspert" dla klas II SP

28.05.18r. w Szkole Podstawowej nr 11 odbył się międzyszkolny konkurs "Matematyczny Ekspert" dla uczniów klas IISP. Przedstawiciele naszej szkoły jak i pozostali uczestnicy zostali uroczyście przywitani przez dyrekcję i przystąpili do wykonywania przygotowanych dla nich zadań.