Lodowisko nieczynne do odwołania.

Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie informuje, iż ze wzgledu na niekorzystne warunki atmosferyczne od dnia 02.01.2012r. lodowisko będzie zamknięte do odwołania.

Uczestnicy Koncertu Kolęd z panią Magdaleną Chełminiacką
Koncert Kolęd w świetlicy szkolnej

21.12.2011r. w świetlicy szkolnej odbył się Koncert Kolęd. Chętne dzieci, które uczęszczają do świetlicy szkolnej śpiewały wcześniej wybrane przez siebie kolędy.

Wyniki eliminacji rejonowych Konkursu z języka polskiego dla uczniów gimnazjum

Wyniki eliminacji rejonowych Konkursu z języka polskiego dla uczniów gimnazjum

Wyprawa na Marsa

Nasza szkoła bierze udział w 5. edycji Konkursu Plastycznego „Klasa ze snów” pt.: „Wyprawa na Marsa”. Pracę przestrzenną ukazującą powierzchnię „Czerwonej planety”, na której wylądowali przybysze z Ziemi, wykonała uczennica klasy III g Gimnazjum – Katarzyna Cywińska.

Wyniki II etapu konkursu geograficznego

Mikołajkowa akcja uczniów klasy III H

Mikołajki to święto szczególnie wyczekiwane i lubiane przez wszystkie dzieci. Z okazji Mikołajek uczniowie klasy III H postawili sobie ambitny cel: zatroszczyć się o uśmiech dzieci - podopiecznych "Domu Rodzinnego" Fundacji Rodzina Nadziei, który mieści się w Wejherowie przy ulicy Krofeja.

Kangur Matematyczny

Dnia 15 marca 2012 roku odbędzie się XXI edycja Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny”. Zapisy na konkurs będą odbywały się do dn. 16 grudnia 2011 roku.

Czekamy przed Galerią Rumia
Artur ratuje Gwiazdkę

12 grudnia klasa Ic była na wycieczce w Rumi. Celem wyjazdu było obejrzenie świątecznego filmu pt. Artur ratuje Gwiazdkę. Był to pierwszy autokarowy wyjazd w tym roku szkolnym, stąd uczniowie byli bardzo przejęci.

Klasy czwarte w Centrum Hewelianum

9 grudnia klasy IVa wraz z panią Justyną Hebel i IVb z panią Justyną Herbik , wybrały się do Centrum Hewelianum na zajęcia „Układ Słoneczny okiem kosmity”.

Mikołajki w świetlicy szkolnej

6.12.2011r. w świetlicy szkolnej jak co roku odbyła się Zabawa Mikołajkowa. Dzieci brały udział w konkursach, częstował się słodkimi smakołykami i obdarowane zostały upominkami mikołajkowymi.