Nasza szkoła jest Liderem Ekologii!

W ciągu całego roku szkolnego uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Małgorzaty Bieńkowskiej i pani Marty Borawskiej-Hennig brali udział w projekcie zorganizowanym przez Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” – „Lider Lokalnej Ekologii”.

Ogłoszenie nr 198622-2012 z dnia 2012-06-12 r

Ogłoszenie o zamówieniu - Wejherowo Prace remontowo budowlane w budynkach administrowanych przez Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie przy ul. Nanickiej 22 z zakresie robót a.Budowlanych b.elektrycznych c.sanitarnych zadanie nr 1 A.remontu pomieszczenia...

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY NAJKORZYSTNIEJSZEJ

dot zam publ  o udzieleniu zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej nie przekraczającej kwoty 5.000.000 euro dla robót budowlanych

Dzień Rodziców w klasie Ic
Dla Ukochanych Rodziców

28 czerwca, dzień przed zakończeniem roku, dzieci z klasy I integracyjnej zaprosiły Rodziców na uroczystość z okazji majowego Dnia Mamy i czerwcowego Dnia Taty.

Ważne

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30 czerwca 2012r. zmarł mgr Zdzisław Tessa, długoletni nauczyciel Szkoły Podstawowej w Gościcinie, z-ca Inspektora Wydziału Oświaty w Wejherowie oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie.

Pożegnanie uczniów klas III przez młodszych kolegów

27 czerwca odbyło się pożegnanie uczniów klas III. Dzieci z klas drugich wręczyły swoim starszym kolegom i koleżankom wcześniej przygotowane pamiątkowe laurki i życzyły powodzenia w klasie IV.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch”

Znamy już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” dla uczniów klas I – III. Zaszczytny tytuł laureata w kategorii „Zuch z języka angielskiego” zdobyła Martyna Labuda z klasy IIIa, natomiast w kategorii „Zuch zintegrowany” - Daniel Trepczyk z klasy II d.

Bezpieczne wakacje

Wyjazd na wakacje to ekscytujące i radosne wydarzenie. Już za chwilę będzie można cieszyć się urokami wypoczynku i na jakiś czas zapomnieć o szkole.

Ahoj, przygodo!

W poniedziałek, kiedy nad Wejherowem zawisły czarne chmury, grupa śmiałków z IV C wyruszyła na spotkanie z przygodą. Przemierzyła wiele kilometrów, by po dotarciu do Rumi, spotkać się z Kapitanem Jackem, który mustruje na okręt kamratów mających odwagę stanąć do walki z okrutnym mordercą i złodziejem - Kapitanem Alfem.

II edycja Szkoły z klasą 2.0 zakończona!!

15 czerwca 2012r. o godz. 9:15 na sali widowiskowo - sportowej odbył się Festiwal Nauki 2.0, który trwał dwie godziny. Niestety nie mogli przybyć zaproszeni goście. Jednak swoją obecnością zaszczyciła nas nasza p. Dyrektor Danuta Czernewska