Wojewódzki Konkurs z Fizyki

Wojewódzki Konkurs z Fizyki dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2011/2012. Lista uczestników etapu rejonowego – rejon Ff Gimnazjum Nr 3 w Wejherowie

Spotkanie z policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji

17 listopada 2011r. uczniowie klasy I B szkoły podstawowej uczestniczyli w spotkaniu z  policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie asp. Bogdanem Kropidłowskim.

Podstawowe pojecia ekonomiczne - edycja IV

Uczniowie, wierzymy, że drzemie w  Was potrzeba sprawdzenia swoich wiadomości i chęć rywalizacji. Zatem spróbujcie swoich sił w IV edycji konkursu: Podstawowe Pojęcia Ekonomiczne.

„Mission Passible”

„Mission Passible” - czyli uczniowie z Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie w Gdańskim Seminarium Duchownym

Święto Odzyskania Niepodległości

Święto Odzyskania Niepodległości obchodzone jest co roku 11 listopada, dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez naród polski niepodległościowego bytu państwowego w 1918 roku po 123 latach od rozbiorów dokonanych przez Austrię, Prusy i Rosję. Ustanowione zostało w ostatnich latach II RP, przywrócone w roku 1989.

Powiatowy Konkurs Recytatorski

14 listopada, z okazji 93 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wejherowie odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski „Strofy o Ojczyźnie”.

Z wizytą w Centrum Nauki

Klasa I a gimnazjum wybrała się 9 listopada do Centrum Nauki „Hewelianum” w Gdańsku, na zajęcia „Układ Słoneczny oczami kosmity”.

Wojewódzki Konkurs Matematyka z Przyrodą

Dnia 9 listopada 2011 roku odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny dla uczniów klas IV, V i VI. W I etapie szkolnym uczestniczyło 44 uczniów.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjum

Dnia 28 października 2011 roku odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny dla uczniów klas I, II i III gimnazjum.

Klasy pierwsze z wizytą w Centrum Hewelianum

9 listopada w gdańskim Centrum Hewlianum uczniowie klas Ie i Ig uczestniczyli w zajęciach zatytułowanych „W krainie ciekłego mrozu”.