Wybory SU - SP nr 8

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 8 im. Martyrologii Piaśnicy w Wejherowie to wszyscy uczniowie szkoły. 28 września 2012r. wybrali oni swoich przedstawicieli, którzy stworzyli Zarząd Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 8.

Wybory SU - Gimnazjum nr 3

Samorząd Uczniowski Gimnazjum nr 3 im. Martyrologii Piaśnicy w Wejherowie stanowią wszyscy uczniowie szkoły. W demokratycznych wyborach, które odbyły się 28 września 2012r., młodzież dokonała wyboru swoich przedstawicieli, którzy tworzą Zarząd Samorządu Uczniowskiego.

Ciekawa lekcja o zdrowiu i bezpieczeństwie

19 września dzieci z klasy 0a odwiedziła Pani pielęgniarka Mirosława Dublinowska.

Witajcie w nowym roku szkolnym!

Ledwo wróciliśmy z wakacji, a w szkole już się tyle dzieje! W czwartek, tj. 14 września byliśmy na spotkaniu z panią Joną Jung. Jest ona ilustratorką książek dla dzieci, ale przede wszystkim uwielbia wszystkie dzieciaki, co dała odczuć na każdym kroku.

VIII Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

Zachęcamy wszystkich gimnazjalistów do wzięcia udziału w zawodach! Wasi starsi koledzy - uczestnicy poprzednich edycji OMG - osiągają dziś dzięki Olimpiadzie wyśmienite wyniki w nauce matematyki w szkole ponadgimnazjalnej.

Wielki Maraton Czytelniczy

Nauczyciele języka polskiego zachęcają uczniów do udziału w Wielkim Maratonie Czytelniczym

Uwaga!

Z zakładki "Dokumenty szkolne" można pobrać przedmiotowe systemy oceniania oraz wymagania edukacyjne z poszczególnych przedmiotów.

Plan lekcji

W zakładce "Plan lekcji" dostępny jest aktualny rozkład zajęć dla klas IV-VI szkoły podstawowej oraz klas I-III gimnazjum.

Uwaga!

Rada Pedagogiczna odbędzie się 29 sierpnia o godz. 12.30.

Nasza szkoła jest Liderem Ekologii!

W ciągu całego roku szkolnego uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Małgorzaty Bieńkowskiej i pani Marty Borawskiej-Hennig brali udział w projekcie zorganizowanym przez Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” – „Lider Lokalnej Ekologii”.