Mały Konkurs polonistyczno historyczny

Przedstawiamy listę uczniów zakwalifikowanych do konkursu polonistyczno historycznego dla szkół podstawowych.

Wojewódzki Konkurs Fizyki z Astronomią

Wojewódzki Konkurs Fizyki z Astronomią dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2010/2011.

Konkurs Fizyczny -rejon

Lista osób zakwalifikowanych do rejonowego konkursu fizycznego.

Zamówienie uzupełniające ZS nr 3 - 2010r.

Wejherowo: zamówienie uzupełniające - Adaptacja mieszkania służbowego na pomieszczenia dydaktyczne w budynku przy Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie.

Prezentacja

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji. Całość została przygotowana w postaci pliku PowerPoint.

Wiadomości o naszej szkole

Przedstawiamy sprawozdanie przygotowane na sesję Rady Miasta w dniu 26.10.2010 roku.

PODRĘCZNIKI na rok szkolny 2010/2011

Publikujemy listę podręczników jakie będą obowiązywały uczniów w naszej szkole podstawowej i naszym gimnazjum.

Kolejny sukces uczniów Gimnazjum nr 3 w Wejherowie

W Kwidzynie odbył się finał wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego organizowanego przez Coca-Colę. W tegorocznych rozgrywkach bierze udział ponad 3000 drużyn szkolnych z całej Polski.

Mamy brązowy medal!

„Brązowi” piłkarze z Gimnazjum nr 3 w Wejherowie. Duży sukces odniosła drużyna piłki nożnej Gimnazjum nr 3 w Wejherowie podczas rozegranych w Kwidzynie finałów Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży.

Konkurs piosenki angielskiej

13 maja 2010 roku w Redzie odbył się III Wojewódzki Konkurs Poezji i Dramy Angielskiej „English Poetry and Drama Contest”.