27. EDYCJA AKCJI SPRZĄTANIE ŚWIATA - KONKURS PLASTYCZNY

W dniach 18 - 20 września odbędzie się 27. edycja akcji Sprzątanie Świata - Polska 2020 pod hasłem "Plastik? Rezygnuję, Redukuję, Segreguję". Zespół przedmiotów przyrodniczych ogłasza: KONKURS PLASTYCZNY TECHNIKĄ KOLAŻU, czyli łączenia różnych materiałów: fotografii, wycinków gazet, tkanin, guzików, koralików i innych, które znajdziecie w Waszych domach.

Kolejna edycja Maratonu Czytelniczego dla klas IV – VI

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów klasy IV – VI do wzięcia udziału w Wielkim Maratonie Czytelniczym, który posiada rangę Konkursu Ogólnopolskiego. Regulamin konkursu znajduje się na stronie: http://www.wbpg.org.pl/tresc/wielki-maraton-czytelniczy .

Finał 49 Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej Rodnô Mòwa

W finale 49 Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej Rodnô Mòwa w Chmielnie wzięli udział uczniowie naszej szkoły: Franciszek Bukowski i  Klaudia Szulta, którzy reprezentowali kategorię klas 1-3 oraz Agata Czoska i Natalia Czoska w kategorii klas IV- VIII.

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 8 września 2020 roku zmarła nasza koleżanka, ceniona nauczycielka i wychowawczyni wielu pokoleń - mgr Jolanta Bujak.

Uwaga! Konkurs na plakat reklamowy!

Przygotowaliśmy dla Was konkurs na najlepszy plakat reklamowy języka niemieckiego! Mimo że dobry towar sam się chwali, chcemy poznać Wasze argumenty zachęcające każdego do nauki języka niemieckiego! Wykonaj go w Power Point lub w Canvie!! Prace prześlijcie na maila: szwol.niemiecki@gmail.com.

Ogłoszenie pielęgniarki szkolnej dotyczące przeprowadzenie fluoryzacji zębów

W klasach I-VI szkoły podstawowej zostanie przeprowadzona fluoryzacja preparatem fluorkowym Elmex z uwzględnieniem obowiązujących procedur w okresie pandemii.

Harmonogram wydawania obiadów

Ze względu na zmianę w wykazie dzwonków, jak również potrzebę dezynfekcji stołówki szkolnej, podajemy harmonogram wydawania obiadów w poszczególne dni tygodnia. Prosimy dostosować się do harmonogramu, który uwzględnia plan uczniów i liczbę korzystających ze stołówki.

Uwaga! Zmiana planu i dzwonków !

Od poniedziałku 7.09 nastąpią drobne zmiany w planie zajęć niektórych oddziałów. Nowy plan dostępny jest w zakładce PLAN LEKCJI. Od poniedziałku obowiązuje także nowy wykaz dzwonków. Przerwy obiadowe - 20 minut - przypadają po 4 i 6 godzinie lekcyjnej.

Pierwsze miejsce i złoty medal w Pucharze Polski na Kucach i Małych Koniach

LENA KAMIŃSKA z klasy 4d zajęła pierwsze miejsce, a tym samym otrzymała złoty medal w PUCHARZE POLSKI KUCÓW I MAŁYCH KONI, który odbył się tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego w dniach 27–30 sierpnia 2020r. w JAKUBOWICACH.

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 serdecznie zapraszają na zebrania z rodzicami, które odbędą się 3 i 7 września 2020r. zgodnie z harmonogramem: