Dzień Bezpiecznego Internetu

22 lutego 2018r obchodziliśmy w naszej szkole „Dzień Bezpiecznego Internetu”. Zaakcentowane to zostało wystawą prac uczniów,które przestrzegały przed różnymi niebezpieczeństwami, z którymi mogą zetknąć się młodzi użytkownicy internetu.

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że od 1 marca 2018 r. rozpoczyna się rekrutacja do pierwszych klas szkoły podstawowej (dzieci siedmioletnie) oraz oddziałów przedszkolnych zorganizowanych przy szkole (dzieci sześcioletnie) na rok szkolny 2018/2019.

KOCHANI MARATOŃCZYCY!

Za Wami piąty już test. Cieszy nas, że wciąż macie ochotę poznawać nowych bohaterów i ich przygody. Teraz spotkaliście się z Rutką, niezwykłą dziewczynką.

Mistrz Matematyki klas VI

Zachęcamy wszystkich uczniów klas szóstych do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Matematycznym „Mistrz Matematyki klas VI - 2017/2018”.

XVII Wojewódzki Quiz Wiedzy o Państwach Anglojęzycznych

17.02.2018r. w Gdańsku odbył się XVII Wojewódzki Quiz Wiedzy o Państwach Anglojęzycznych. W tym roku tematem konkursu była Irlandia. W quizie wzięli udział uczniowie z 29 szkół województwa pomorskiego. Naszą szkołę reprezentowały Marta Kwiatkowska i Magdalena Stachowiak.

Konkurs matematyczny - liczba π

Tradycyjnie, jak co roku w naszej szkole odbędzie się KONKURS MATEMATYCZNY dotyczący zapamiętania kolejnych cyfr liczby π. Finał 14 marca 2018r.

„Mistrz matematyki” Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas II gimnazjum 2017/2018

6 marca 2018 roku o godzinie 14.10-14.55 w sali 310 odbędzie się w naszej szkole konkurs matematyczny, którego celem jest wyłonienie Mistrzów Matematyki na poziomie klas II gimnazjum.

MISTRZ MATEMATYKI DLA KLAS V 2017/ 2018

Konkurs odbędzie się w 27.02.2018 roku o godzinie 14.10-14.55 w sali 310. Osoby chętne proszone są o zgłoszenie się do nauczyciela matematyki do 26.02.2018 roku. Treści konkursu zawierają tematykę objętą programem nauczania „Matematyka z plusem” w kl. IV-V.

K o m u n i k a t

Dyrektor SP nr 8 w Wejherowie informuje, że lodowisko jest czynne do 25.02.2018r. Zapraszamy w następnym sezonie zimowym 2018/2019

Wszyscy bawili się wspaniale, jak co roku w karnawale…

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla dzieci z klas 0 - III to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą, dostarczającą wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.