Wesoła Ósemka

Konkurs plastyczny ŚWIĄTECZNA POCZTÓWKA

2021-11-23

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „ŚWIĄTECZNA POCZTÓWKA”

POSTANOWIENIA OGÓLNE:

Organizatorem konkursu jest Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 8 w Wejherowie, która jest jednocześnie fundatorem nagród za zajęcie I,II oraz III miejsca w każdym poziomie klas od IV do VIII.

CEL KONKURSU:

Celem konkursu jest kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej, pogłębianie wiedzy na temat symboli związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, rozwijanie wyobraźni, pobudzanie aktywności twórczej.

TEMATYKA KONKURSU:

Praca powinna zawierać elementy świąteczne, także życzenia świąteczne (napisane odręcznie) skomponowane przez autora samodzielnie. Prace powinny być niepowtarzalne i oryginalne.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1.Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VIII Szkoły Podstawowej nr 8  w Wejherowie.

2.Format prac: A6 lub maksymalnie A5, typowa pocztówka, nie otwierana.

3.Technika prac: DOWOLNA PŁASKA!

4.Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 1 pracę.

5.Prace powinny być jednoosobowe.

6.Prace należy dostarczyć do 03 GRUDNIA 2021 r. do sekretariatu Szkoły.

7.Do pracy powinna być dołączona kartka z danymi autora (imię i nazwisko, klasa)

KWALIFIKOWANIE PRAC I OCENA JURY:

1.Do konkursu zostaną dopuszczone tylko prace dostarczone w terminie.

2.Oceny konkursowej dokona Prezydium Rady Rodziców.

3.Oceniane będą walory artystyczne, pomysłowość, oryginalność, staranność i estetyka, samodzielność wykonania pracy, różnorodność zastosowanych środków plastycznych.

4.Wyniki zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły oraz profilu Rady Rodziców na Facebooku.

5.Wręczenie nagród laureatom konkursu nastąpi w dniu 6 grudnia br.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

1. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zatrzymania prac oraz ich publikowania.

2. Zgłoszenie prac na konkurs jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

3. Wszyscy uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych oraz publikację wizerunku na stronach internetowych.

Serdecznie zapraszamy!