Wesoła Ósemka

Szkoła Myślenia Pozytywnego 2020

2021-02-19

W wyniku zrealizowanego w 2020 roku programu Myślę Pozytywnie otrzymaliśmy Certyfikat Szkoła Myślenia Pozytywnego. Od stycznia do grudnia 2020r zrealizowaliśmy 9 zadań, które polegały na kształtowaniu u uczniów poczucia własnej wartości, asertywności, gotowości pomagania innym, radzenia sobie z agresją. Poprzez zajęcia warsztatowe uczniowie nauczyli się oceniać co jest dla nich prawdziwą i cenną wartością. Poznali też sposoby komunikacji bez przemocy oraz mediacji rówieśniczych. Nabyte przez uczniów umiejętności z pewnością będą miały pozytywny wpływ na relacje rówieśnicze.

Hanna Nowicka