Wesoła Ósemka

Wesołe zabawy w klasie 1e

2021-02-12

W ostatni piątek miesiąca stycznia klasa 1e miała swój klasowy bal. Dzieci spotkały się w niecodziennych strojach. Każdy miał ciekawy pomysł na przebranie. Były tańce, konkursy, słodki poczęstunek oraz wspólne gry i zabawy. Humory dopisywały, a czas spędzony razem w taki sposób bardzo wszystkich radował! Wspólne zabawy dzieci kontynuowały również na świeżym powietrzu w poniedziałek 1 lutego, bo zrobiło się biało i można było wykonać różne budowle ze śniegu. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością i potrafiły w zgodzie stworzyć wspólne i różnorodne prace.

Gabriela Kitowska