Wesoła Ósemka

Ważna informacja dla Maratończyków z klas 4-6!

2020-12-21

Otrzymaliśmy wiadomość od organizatorów Maratonu Czytelniczego, że test nr 4 roześlą po feriach. W związku z tym zmieniamy termin napisania testu 4. Będzie to 20.01.2021r. o godzinie 15.00.

Organizatorzy informują również, że chcą dać uczniom dostateczną ilość czasu na zapoznanie się z kolejną, styczniową lekturą. Ten tytuł (do testu nr 5) pojawi się na stronie WMC do 4 stycznia (poniedziałek). Oczywiście wyślemy go Wam na Teams i umieścimy na stronie internetowej szkoły.

Przepraszamy za zamieszanie, które powstało z przyczyn od nas niezależnych.

Marzena Ryńska i Beata Biniek