Aktywni Błękitni – jesteśmy dumni !!!

2020-07-06

Miło jest nam poinformować, że mimo trudnej sytuacji, która zaskoczyła nas od marca i trwała do końca roku szkolnego udało się nam spełnić warunki określone w regulaminie akcji Aktywni Błękitni i otrzymaliśmy Certyfikat Szkoły Przyjaznej Wodzie „AKTYWNI BŁĘKITNI”, który został nam przyznany przez PGW Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

W związku z tym, że nasze działania były relacjonowane na bieżąco, odsyłamy do wcześniejszych notatek dotyczących akcji, które zostały umieszczone na stronie naszej szkoły.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom i mamy nadzieję, że świadomość tego, jak ważna jest woda i dlaczego należy ja oszczędzać zostanie z wszystkimi na zawsze.

Magdalena Chełminiacka, Magdalena Czachor, Alina Kowalewska, Aleksandra Mira.