Udział w ogólnopolskim programie "Uczymy dzieci programować"

2020-06-23

Klasa 1d aktywnie uczestniczyła w ogólnopolskim programie pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji „Uczymy Dzieci Programować”, którego zadaniem było świadome, merytoryczne i metodyczne wprowadzanie elementów programowania i robotyki podczas zajęć dydaktycznych. Dzieci z chęcią wykonały szereg zadań i zabaw, rozwijając przy tym wiele umiejętności takich jak: kreatywność i twórcze, logiczne myślenie. Nie możemy doczekać się kolejnej edycji!

Oriana Miotk