Nasze ekologiczne osiagnięcia

2020-06-15

Jak co roku nasza szkoła przystąpiła do konkursu ekologicznego organizowanego przez Komunalny Związek Gmin " Dolina Redy i Chylonki, obejmował on różne zadania. Miło nam poinformować,że w roku szkolnym 2019/2020 nasi uczniowie zdobyli wiele nagród:

Bartosz Chlechowicz - III miejsce w konkursie " Ekspert E.E czyli w trosce o środowisko"

Ksawery Krywald - I miejsce w konkursie " Małe dzieci nie chcą śmieci" XXII edycja

Tymoteusz Dawidowski - III miejsce w konkursie fotograficznym XII edycji w kategorii SP kl IV-VI

Oliwia Szpakowicz - III miejsce w konkursie fotograficznym XII edycji w kategorii SP kl VII-VIII

Szczególne podziękowania należą się wszystkim uczniom, którzy przynosili do szkoły plastikowe nakrętki, nasza szkoła została laureatem XVII edycji konkursu " Mała nakrętka - duży problem" w kategorii zespoły szkół, otrzymała III miejsce.

Jak podają organizatorzy, rozdanie nagród nastąpi prawdopodobnie we wrześniu.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Zbierajmy nadal plastikowe nakrętki!