Komunikat dla Rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego nr 3 im. Wesołej Ósemki”

2020-05-19

Drodzy Rodzice,

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Wejherowie informuje, że od 11.05.2020 roku Przedszkole Samorządowe nr 3  wznawia w ograniczonym zakresie swoją działalność zgodnie z zamieszczonymi poniżej Procedurami bezpieczeństwa w czasie pandemii dla Przedszkola Samorządowego nr 3 im. Wesołej Ósemki.

Uprzejmie proszę o uważne zapoznanie się z ProceduramiWnioskiem o opiekę nad dzieckiem w  Przedszkolu Samorządowym nr 3 im. Wesołej Ósemki w Wejherowie w czasie trwania pandemii covid-19.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2

w Wejherowie