Uwaga!

2020-03-13

W trosce o bezpieczeństwo, w celu ograniczenia ryzyka zarażenia korona wirusem, zmieniamy zasady pracy sekretariatu. Od dnia 16 marca do 25 marca 2020r. zostaje on zamknięty dla petentów i pracuje w trybie wewnętrznym. Szkoła pełni dyżur wyłącznie w sprawach pilnych. Wszystkie obiekty sportowe są całkowicie zamknięte do dnia 25 marca.

Petentów prosimy o załatwianie spraw w godzinach 8.00-15.00:

● telefonicznie – 58 672 17 15,

● drogą elektroniczną – zs3@zs3.edu.pl,

● dla rodziców - przez dziennik elektroniczny.

Uwaga Rekrutacja!

Przypominamy, że rekrutacja do przedszkola i klas I trwa do 16 marca 2020r. Podania prosimy dostarczać wyłącznie drogą elektroniczną bądź zgłaszać telefonicznie.

O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej szkoły.

Dyrekcja ZSP nr 2