ZBIÓRKA ELEKTROODPADÓW

2020-01-28

W dniach 27 - 31 stycznia 2020r.w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 2 (SP nr 8) w Wejherowie odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Zbieramy m.in. sprzęt RTV, AGD, lodówki, głośniki, telefony, ładowarki, suszarki, laptopy, monitory, komputery, zabawki itp.

Elektroodpady prosimy dostarczyć do Pana Woźnego. Oddając sprzęt, napisz na kartce imię i nazwisko ucznia, klasę, rodzaj sprzętu, a następnie przekaż kartkę osobie przyjmującej sprzęt.

Uczniowie, którzy zbiorą największą ilość sprzętu zostaną nagrodzeni.

Pamiętaj!!!!

Większość elektroodpadów w swoim składzie posiada pierwiastki i substancje, które są bardzo szkodliwe dla zdrowia i życia człowieka oraz dla środowiska naturalnego. Takiego sprzętu nie można wyrzucać do śmietnika!!!!