Bezpieczni podczas ferii

2020-01-08

W ramach realizacji programu edukacyjnego „Uczę się bezpieczeństwa” odbyło się kolejne spotkanie z pierwszoklasistami. Tym razem prowadząca zajęcia asp. Anetta Potrykus poruszyła problematykę dotyczącą bezpieczeństwa dzieci w okresie zimowym. Najmłodsi uczniowie wiedzą już, że poruszanie się po drogach wymaga w tym okresie jeszcze większej ostrożności. Dowiedzieli się także, że niewłaściwe zabawy na śniegu czy lodzie mogą stanowić zagrożenie dla ich zdrowia i życia.

Mamy nadzieję, że w czasie ferii spadnie chociaż trochę śniegu, a pierwszaki będą pamiętać o przestrzeganiu poznanych zasad.