Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

2019-06-20

Przyszedł czas pożegnać szkolne mury, dla niektórych na dwa miesiące, dla gimnazjalistów i ósmoklasistów - na zawsze. Radość mieszała się ze wzruszeniem. Cieszyliśmy się z pięknych świadectw i nadchodzących wakacji, ale żal było rozstawać się z koleżankami i kolegami, z którymi spędziliśmy tyle czasu, trudno było żegnać dobrze znanych nauczycieli. Nastąpiło przekazanie sztandaru szkolnego, odchodzące klasy złożyły kwiaty pod tablicą pamiątkową przy Izbie Pamięci. Dla najstarszych roczników zaczął się nowy etap życia. Życzymy wszystkim, by dostali się do wymarzonych szkół, liczymy na to, że o nas nie zapomną, a może czasem odwiedzą.

Zdjęcia - https://photos.app.goo.gl/Hcd1vaU6Qnb8stWy5